Gadu Gadu 7.0

Witam. Mam ściągnięta instalke na mój numer GG programu GG 7.0 beta i moje pytanie brzmi czy zainstaluje się i będzie działało GG na innym numerze GG??

chodzi Ci o to że masz teraz np GG 6.x i że mozesz bezpośrednio zainstalować na nie wersje 7.0 ?

TAK.

Tylko jak nie używasz kamerki to nie ma sensu instalować

Ja nie mam kamerki, używam GG 7.0 beta 4 i jest wypas. Uważam, że ta beta jest najlepsza.

no jestem ciekaw jakie są wielkie różnice od 6x 8)

Choćby wreszcie poprawione przesyłanie plików - pierwsza róznica.

Druga - pokazuje początek nowej rozmowy w dymku z traya - przydatny bajerek.

Zezwalanie na wielokrotne uruchamianie.

W ogóle się nie “sypie”.

A wyśle mi ktoś instalke z 7.0 na mail?? zuko1991@o2.pl

Prosze wyślijcie

acha wypas jak ch… oj…

Masz tutaj http://gadu-gadu.wiadomosc.info/gg.php

W O L F , jak Ci sie nie podoba, to nie instaluj…

Mam gg 7.0 i nic nie widze nowego oprócz w ustawieniach nowych opcji audio i video :]. Czy jest coś jeszcze nowego w tej wersji?

Ale mi chodzi o to że żeby pobrać GG 7.0 beta trzeba podać swój nr. GG (wcześniej było trzeba sie zgłosić do beta testerów). No i pobrałem zainstalowałem i jest fajnie. I teraz ta instalke chce wysłać mojej koleżance(oczywiście ona mam jak wszyscy inny numer GG niż mój :smiley: ) I moje pytanie brzmi czy zainstaluje tą “moją instalke” i będzie mogła poprawnie kożystać z GG. Chyba teraz wiecie o co mi chodzi

Będzie mogła…

Tak, jA się nie czgłosiłem do beta testow i mi chodzi !

o co chodzi z tymi wiadomoścami z w oknie traya?

Jak ktoś zaczyna z Tobą rozmowę, to się pokazuje jej początek w takim baloniku koło traya. Dobre na Nieznajomych. Balonik sie nie pokaże jeśli masz już otwarte okno rozmowy z tą osobą.

a pamięta ktoś może adres strony skąd się pobierało GG 7.0 beta?

Do wyboru, do koloru:

http://www.ggcenter.net/pliki-dzial-1

gg = gowno gowno w wolnym tlumaczeniu

sa lepsze produkty od tego np. Akuku, Tlen, Miranda itd.

kazdy jest lepszy

:smiley: :smiley:

no i czym ty się popisujesz greghS no a raczej czym ty się popisywałeś, ciekawe co ci zmienne IP pomoże jak ci hosta mogą zablokować, to podręcznikowy przykład dziecka neo

Złączono Posta : 06.09.2006 (Sro) 20:45

taki mały ot ale tu i tak nie nalicza postów więc chyba się nic nie dzieje a chciałem mu to napisać czytając jego ostrzeżenia, i co pisał żeby je dostać(nie chciałem tego pisać w działach technicznych, żeby nie było, że OT-i do skasowania)