Gadu Gadu 7

napiszcie opinie o najnowszej wersji jak sie wam sprawuje jakie błedy i wszystko co o nim myslicie

http://skocz.pl/acvp - Czytaj

Mnie program osobiście odstraszył już od pierwszego uruchomienia.

Mam jednoliterowe hasło do profilu - gdy je wpisuję, okno włącza się znów, bym wpisał, a hasło mam dobre. W beta 10 tego nie było.

Oraz brak współpracy z moją kartą TV - konflikty. A było to zgłaszane autorom GG wiele razy. Zostaję na “starych” śmieciach.

Mnie przeszkadza tylko to, że w oknie wysyłania SMS-ów nie wyświetla się już liczba wpisanych znaków - przeszkadza to np. zmieścić się w jednym SMS-ie wysyłanym z bramki ERY.

Ogólnie działa stabilnie.

Acha - w wersji 7.10 były do wyboru widoki klasyczny i 3D, a teraz jest tylko jakiś Modern.

Zauważyłem jeszcze, że zapowiadano wysyłanie maili z poziomu GG, tymczasem GG uruchamia domyślny program pocztowy - w starszych wersjach było dokładnie tak samo.

A mi się ogólnie podoba.

Emotikonki ma fajne

Ale i tak pozostaje przy moim Tleniku 8)

Dokładnie :frowning: :frowning: :frowning:

gad8hr.png

Lipa, nie mogą mieć włączonego gada i oglądać TV :twisted: :twisted: :twisted:

Tlen górą :wink:

a mnie się nawet podoba i na razie zostane przy siódemce

ale mam dwa zastrzeżenia:

brak zapamiętywania ustawień np. okna, jego położenia itp.

super zżeranie pamięci: stare gg (6.1) w porywach bralo 7MB

siódemka na starcie bierze 13 w porywach do 20, a nieraz nawet jak popatrze to ciągnie 36MB

ale na razie mi to nie przeszkadza. Podoba mi się nowa skórka :smiley:

Mi sie podoba, tylko jezeli wlacza mi sie wraz ze startem komputera, to nie widac listy kontaktow, trzeba wylaczyc i wlaczyc gg. To wszystkie bledy jakie dostrzeglem.

Ja nie mam żadnych zastrzeżeń do wersji 7. Wszystko działa dobrze niema żadnych konfliktów, jedyne co mię może denerwować to ilość zżeranej pamięci ale da się przeżyć.

Ogólnie mi się podoba, ale jeśli chodzi o grupy kontaktów to wolałem zakładki z boku, no i opisy są wyświetlane w jednej linii, przez co niektóre nie mieszczą się całe i trzeba klikać info o kontakcie żeby je zobaczyć w całości :wink: Acha, jeszcze jedno, wie ktoś jak usunąć avatara lub zmienić z powrotem na domyślnego?

widzę, że kolega chyba nie do końca zdaje sobie sprawę na jakim forum przebywa.

Sugeruję zapoznać się z regulaminem i licencją/warunkami korzystania z programu GG :twisted:

jakiekolwiek próby wyłączenia reklam łamią zaakceptowane warunki przy instalacji programu :!:

Dostajecie darmowy program, który rozwija się dzięki (między innymi) opłatom za reklamy - gratuluję takiego podejścia. Brawo

Właśnie zauważyłem moim zdaniem poważny błąd, tzn. gg nie zapisuje mi ustawień, zaznaczyłem w ustawieniach “nie pokazuj informacji o kontakcie w oknie głównym”, a po ponownym uruchomieniu gg informacja ta jest znów widoczna, tak jakbym nic nie zmienił w ustawieniach :-x

Mnie nie przypadł do gustu. Po pierwsze sama ikonka w przyborniku jest jakaś niemrawa (może to ja mam takie odczucie, mam windę 98). lista kontaktów też nie jest zbyt dobra i przejrzysta. Następne co mnie zraziło to moment otworzenia Mojego statusu, tam na dole gdzie zmieniamy status. Ikonki są jakby za małe i nakładają się na siebie. W starszym gg miałem ustawione, że jeżeli ktoś zmienia status do pojawia sie taki dymek i jest napisane… kazy wie o cho chodzi, a wnowym gg jest to nieczytelne i jeszcze jest ten odnośnik do katalogu publicznego. Avatar- myślałem, że będzie tak jak na forum, zapodajesz avatar i każdy cię widzi. A tutaj na odwrót. Najgorsze jest, jeśli komuś przyporządkujesz a on jest bardzo aktywnym userem i ciągle zmienia status ciągle będzie wyświetlać sie okienko, oczywiście można ustawić w opcjach ale w moim przyzwyczajeniu i ludzi na moim gg przeszkadzało by mi to bardzo. Troche dziwne jest okienko rozmowy- ale tego wam nie wytłumacze :smiley: po prostu w starym gg było bardziej wąskie. Pojechałem trochę to gg. Przyznam, że nie korzystałem z dodaatkowych opcji, ale na pierwszy rzut oka nie powaliło mnie na kolana i zostaje przy starym gg.