Gadu Gadu 7

(M a x) #1

napiszcie opinie o najnowszej wersji jak sie wam sprawuje jakie błedy i wszystko co o nim myslicie

(boczi) #2

http://skocz.pl/acvp - Czytaj

Mnie program osobiście odstraszył już od pierwszego uruchomienia.

Mam jednoliterowe hasło do profilu - gdy je wpisuję, okno włącza się znów, bym wpisał, a hasło mam dobre. W beta 10 tego nie było.

Oraz brak współpracy z moją kartą TV - konflikty. A było to zgłaszane autorom GG wiele razy. Zostaję na "starych" śmieciach.

(jaru_r) #3

Mnie przeszkadza tylko to, że w oknie wysyłania SMS-ów nie wyświetla się już liczba wpisanych znaków - przeszkadza to np. zmieścić się w jednym SMS-ie wysyłanym z bramki ERY.

Ogólnie działa stabilnie.

Acha - w wersji 7.10 były do wyboru widoki klasyczny i 3D, a teraz jest tylko jakiś Modern.

Zauważyłem jeszcze, że zapowiadano wysyłanie maili z poziomu GG, tymczasem GG uruchamia domyślny program pocztowy - w starszych wersjach było dokładnie tak samo.

(Mateusz Roza) #4

A mi się ogólnie podoba.

Emotikonki ma fajne

Ale i tak pozostaje przy moim Tleniku 8)

(fiesta) #5

Dokładnie :frowning: :frowning: :frowning:

gad8hr.png

Lipa, nie mogą mieć włączonego gada i oglądać TV :twisted: :twisted: :twisted:

Tlen górą :wink:

(aju) #6

a mnie się nawet podoba i na razie zostane przy siódemce

ale mam dwa zastrzeżenia:

brak zapamiętywania ustawień np. okna, jego położenia itp.

super zżeranie pamięci: stare gg (6.1) w porywach bralo 7MB

siódemka na starcie bierze 13 w porywach do 20, a nieraz nawet jak popatrze to ciągnie 36MB

ale na razie mi to nie przeszkadza. Podoba mi się nowa skórka :smiley:

(dżasny) #7

Mi sie podoba, tylko jezeli wlacza mi sie wraz ze startem komputera, to nie widac listy kontaktow, trzeba wylaczyc i wlaczyc gg. To wszystkie bledy jakie dostrzeglem.

(Mk17 Rc) #8

Ja nie mam żadnych zastrzeżeń do wersji 7. Wszystko działa dobrze niema żadnych konfliktów, jedyne co mię może denerwować to ilość zżeranej pamięci ale da się przeżyć.

(Przemock) #9

Ogólnie mi się podoba, ale jeśli chodzi o grupy kontaktów to wolałem zakładki z boku, no i opisy są wyświetlane w jednej linii, przez co niektóre nie mieszczą się całe i trzeba klikać info o kontakcie żeby je zobaczyć w całości :wink: Acha, jeszcze jedno, wie ktoś jak usunąć avatara lub zmienić z powrotem na domyślnego?

(Monczkin) #10

widzę, że kolega chyba nie do końca zdaje sobie sprawę na jakim forum przebywa.

Sugeruję zapoznać się z regulaminem i licencją/warunkami korzystania z programu GG :twisted:

jakiekolwiek próby wyłączenia reklam łamią zaakceptowane warunki przy instalacji programu :!:

Dostajecie darmowy program, który rozwija się dzięki (między innymi) opłatom za reklamy - gratuluję takiego podejścia. Brawo

(Przemock) #11

Właśnie zauważyłem moim zdaniem poważny błąd, tzn. gg nie zapisuje mi ustawień, zaznaczyłem w ustawieniach "nie pokazuj informacji o kontakcie w oknie głównym", a po ponownym uruchomieniu gg informacja ta jest znów widoczna, tak jakbym nic nie zmienił w ustawieniach :-x

(outca$t.) #12

Mnie nie przypadł do gustu. Po pierwsze sama ikonka w przyborniku jest jakaś niemrawa (może to ja mam takie odczucie, mam windę 98). lista kontaktów też nie jest zbyt dobra i przejrzysta. Następne co mnie zraziło to moment otworzenia Mojego statusu, tam na dole gdzie zmieniamy status. Ikonki są jakby za małe i nakładają się na siebie. W starszym gg miałem ustawione, że jeżeli ktoś zmienia status do pojawia sie taki dymek i jest napisane.. kazy wie o cho chodzi, a wnowym gg jest to nieczytelne i jeszcze jest ten odnośnik do katalogu publicznego. Avatar- myślałem, że będzie tak jak na forum, zapodajesz avatar i każdy cię widzi. A tutaj na odwrót. Najgorsze jest, jeśli komuś przyporządkujesz a on jest bardzo aktywnym userem i ciągle zmienia status ciągle będzie wyświetlać sie okienko, oczywiście można ustawić w opcjach ale w moim przyzwyczajeniu i ludzi na moim gg przeszkadzało by mi to bardzo. Troche dziwne jest okienko rozmowy- ale tego wam nie wytłumacze :smiley: po prostu w starym gg było bardziej wąskie. Pojechałem trochę to gg. Przyznam, że nie korzystałem z dodaatkowych opcji, ale na pierwszy rzut oka nie powaliło mnie na kolana i zostaje przy starym gg.