Gadu gadu(alternatywny klient)

witam!

już kilka osób mi się skarżyło,że nie mogą wysyłać wiadomości z innych klientów gadu np miranda,aqq itd.

chodzi mianowicie,że pojawia się im taki tekst

ja osobiście używam mirandy od kilku lat i nic takiego mi się nie pojawia.

Czy komuś też coś takiego się zdarzyło ?

Używam AQQ już od 2 lat i pierwsze słyszę o czymś takim :slight_smile:

ja właśnie też pierwszy raz o tym słyszę ;/ tylko mówiło mi już o tym z 5-6 osób :wink:

mi takie coś nie wyskoczyło,ale pewne jest jak zablokują numer to rezygnuje z ich usług…

Jakoś szczerze pisząc wydaje mi się to mało prawdopodobne - zbyt dużej liczby użytkowników to dotyczy i wątpię aby pozwolili sobie na ich utratę. Zresztą gdyby miało coś takiego miejsce już było by o tym bardzo głośno :slight_smile:

E tam. Ja mam konnekta i to jeszcze skonfigurowany transport via serwer jabbera, z konieczności (znajomi) używam w ten sposób gg i pisze dużo, nigdy bana nie dostałam :slight_smile:

Nigdy czegoś takiego na aqq nie miałem a używam go już ponad rok.W każdym razie nie moge wysyłać plików do sieci gg i to mnie najbardziej wnerwia bo musiłbym mieć gg ,żeby do ich sieci wysyłać pliki ostatnio jest właśnie taka blokada.

Osobiscie polecam Tlen jest bardzo dobry ma wiele ciekawych i przydatynch funkcji. Mozna gadac z osobami majacymi gg wpisujac w opcje swoj nr gg. Ogolnie nie znam lepszego komunikatora a testowalem wiele. Ten przypadl mi do gustu najbardziej:)

przeczytałeś ten temat w ogóle ? odpowiadasz nie na temat.

no ja też na mirandzie takiego czegoś nie miałem,dowiedziałem się o tym od dobrych znajomych którzy się nawzajem nie znają więc nie jest to jakaś podpucha

Ktoś ci kity wcisnął pewnie :smiley:

dziwne, ja mam aqq, i do tej pory od kilku meisięcy nic takiego mi nie wyskoczyło, ale zapewne jak dostanę bana za kożystanie z aqq na numer gg, to koniec ich usług, nie dość że servery co chwilę padają, to zmuszają do kożystania z ich programu.

A poza tym czy mi się zdaje czy nie mają prawa sprawdzać z jakiego programu piszemy kożystając z protokołu GG ?

Aero, bzdura. Dlaczego mają nie mieć prawa? To ich sieć i ich zasady.

oraz

Zawsze jest sieć Jabbera chciałbym zauważyć, do używania GG nikt nie zmusza. Fakt jednak taki, że dotychczas przymykali oko na alternatywne klienty (zdając sobie sprawę z ułomności własnego?), ale mogli przecież próbować przestać.

no dobrze,ale niby jak oni wykrywają jakiego klienta się używa? czy to nie jest niezgodne z polityką prywatności osobistej ?

Ja to mam inny problem z gg po zalogowaniu do serwera jak prubuje wyszukiwać znajomych to wyświetla mi siE wiadomość

“musisz być zalogowany aby wyszukiwać znajomych”

no i niewiem co zrobić :oops: :frowning:

a słoneczko żółte czy czerwone masz?

Używam Konnekta i żadnych problemów z protokołem GG nie mam - może oprócz tego, że ostatnio serwery bardzo często leżą.

Dla tych, którzy mają dosyć Padulca, polecam: http://www.jabberpl.org

To spróbuj ściągnąć gg i tam sprawdzić.

słoneczko mam czerwone! !!

To może złe hasło lub zły numer gg podałeś podczas logowania.

dobrze wszystko wpisuję a jeśli bym złe wpisywał to chyba powinno mi się

wyświetlić że błędne hasło wpisałem! !!

:frowning: :frowning:

Złączono Posta : 21.04.2007 (Sob) 10:56

probowałem z AQQ udało mi się zalogować tylko do komunikatora aqq a gg nie chciało się połączyć jak wyszukiwałem znajomych wyświetla mi się

“to zadanie wymaga trybu online połącz się z serwerem gadu-gadu i sprobuj ponownie”

:puppydogeyes: :puppydogeyes:

Złączono Posta : 21.04.2007 (Sob) 11:00

hmm a może mam jakieś złe ustawienia

jak możecie to napiszcie jakie powinny być

:help: