Gadu-gadu ban na numer

WItam, mam takie pytanie planuję sie przerzucić na tlen, AQQ lub konnketa, i moje pytani czy operatorzy GG mogą mi zbanować numer, za korzystanie z tego na innym komuniktorze?

PS. Co polecacie za komunikator? tlen, AQQ czy konnket (będe korzystał z ludzi z GG tj. na innym komunikatorze, będe miał ludzi tylko z GG, żeby nie odsyłać do googli)

ja używam AQQ już tydzień:D bo z gg miałem problemy;/ opisów nie wczytywało itp;/ a na AQQ śmiga elegancko:) tylko plików coś wysyłać nie da się (chyba, że też do AQQ) no i obrazków wklejanych w okno rozmowy ; / ale jest zestaw emotek odpowiadających tym z gg:P także luźna guma luz na kapslu;P

ps, AQQ w wersji 1.4.x bo to 2.x coś ramu zżera od groma;/

Nie zabanują Cie instaluj śmiało tlena AQQ czy co tam sobie wymarzysz

To AQQ 1.4 bierze dużo ramu (ponad 20 MB) (wysylanie plikow gg na aqq i odwrotnie nie dziala - tak samo jak z gg na gg) ale z aqq na aqq nigdy nie mialem problemow.

ja polecam Mirandę :stuck_out_tongue:

jeśli nie chce Ci się jej konfigurować zajrzyj na: http://blog.luniewski.eu/projekty/skonf … a-miranda/

ściągnij, rozpakuj, używaj :smiley:

Ja używałem GG jakieś 3 lata temu przez kilka minut - tylko po to żeby założyć sobie numer :smiley:

No i od tamtej pory używam innych multikomunikatorów i nikt mnie nigdy nie zbanował :wink:

Od siebie polecam Tlen.

Ma wszystko czego userowi potrzeba i większe możliwości konfigurowania niż AQQ. Sprawia też mniej problemów. Konnekt stary trochę jest i już nie wspierany zbytnio 8)