Gadu-gadu błąd MFS02

Hej, czy może mi ktoś doradzić w następującej sytuacji:

na tym samym komputerze (z WinVista) na jednym koncie gadu-gadu działa bez zarzutów na drugim wyświetla następujący komunikat: “błąd MFS02. Program wykonał nieprawidłową operację i nastapi jego zamknięcie. Czy chcesz ponownie uruchomić Gadu-Gadu z domyślnymi ustawieniami” klikam, że tak i widzę drugi komunikat: “Uszkodzona instalacja programu”. Ściągnąłem nową wersję, zainstalowałem i to samo. uczciwie odinstalowałem zainstalowałem z powrotem, to samo. Dodam jeszcze, że wcześniej gg działało bez zarzutów. Może coś trzeba zamieszać w ustawieniach przy instalacji? A może gg ma problemy z AVG lub konfiguracją sieci. Najlepiej jak ktoś by wiedział co oznacza owy błąd MFS02.

http://forum.opisy-gg.com//index.php?sh … entry60956

uzi123 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

wystarczy chyba tylko usunąć folder użytkownika u którego występuje problem z folderu Gadu-gadu Documents and Settings

OK, zrobiłem tak jak było w tym linku od adam749, pomogło. Nie zastanawiałem się na tym, czy tylko same usunięcie plików z dokumentów wystarczy (tak na marginesie dla devil33 w WinVista nie ma już Documents and Settings).

Swoją drogą te Gadu-Gadu to paskudny program, żeby tak śmiecić w rejestrze, chyba przestane go używać.

Dzięki za pomoc.