Gadu Gadu | Co nowego zobaczymy w najnowszej wersji


(Paweleczek1683) #1

Czy wie ktoś jaka będzie najnowsza wersja gg? Wiadomo jakie zmiany zostaną wprowadzone? Czy będzie szyfrowanie pakietów?

Tak więc zapraszam do dyskusji :slight_smile:


(Enter6000) #2

Już od dawna oczekuję nowszego GG, ale nie mogę się doczekać. Szyfrowania chyba nie wprowadzą. Gdzieś coś o tym czytałem.


(sdar) #3

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.


(Mail) #4

Może napiszecie skąd macie takie informacje, o nowym GG?


(Enter6000) #5

http://gg.wiadomosc.info/index.php?mod=arts&rid=3190&code=rid

Zobacz, petycja o wprowadzenie SSL, a znając pomoc techniczną GG, to wszystko oleją.


(Paweleczek1683) #6

Uważam że szyfrowane pakiety nie będą wprowadzone. Programiści z gg uważają sie za monopolistów (takie jest moje zdanie). Ale mogą sie na tym przejechać, np: takiemu Microsoftowi sie spodoba wykupienie GG to bez problemu to zrobi :smiley:


(Pucekmateusz) #7

Również oczekuję na nową wersję gg - byłbym bardzo zadowolony jakby w końcu wprowadzili taką elementarną funkcję jak szyfrowanie, którą mają już prawie wszystkie komunikatory…

Co prawda zmieniłbym chetnie komunikator na jakiś inny ale jednak siła przyzwyczajenia do GG jest zbyt wielka aby sie przesiadać na coś innego.

Od nowej wersji gg oczekuję też aby godzina i data z archiwum wiadomości zapisywanych na wersjach 7.1 i starszych była w końcu prawidłowa. Aktualnie instalując najnowsze gg 7.7 godzina w wiadomościach w archiwum cofa się o 2h - może ktoś wie czym to jest spowodowane?


(VPN) #8

A widzisz, z kolei siła mojego odzwyczajenia od GG jest tak wielka, że nie wrócę już do niego. Wolę coś ambitniejszego, zresztą GG to jest takie IE wśród przeglądarek - wielu używa, choć nie wie, że jest lepsza alternatywa.


(Paweleczek1683) #9

Choćby AQQ jest lepszą alternatywą. Zapraszam na stronę http://www.aqq.eu

Obecnie najnowsza jest wersja 2.0 (Beta) a jest o wiele ładniejsza i stabilniejsza od GG 7.7


(system) #10

GG to po prostu marketingowa tandeta, którą wszyscy instalują bo zamienniki nie mają funduszy na tak wielką promocję jak GG. Osobiście polecam Konnekt (http://www.konnekt.info/). Funkcyjny, łączy wiele komunikatorów w jeden i jest stabilny. AQQ też choć już mnie, ale i tak wszystko jest o niebo lepsze od gadu. Tak samo dziwną rzeczą jest wersja Web GG, dostępna ze strony http://gadugadu.pl. Wiem, że jest to beta, ale żeby trzeba sie było logować po kilkudziesięciu sekundach spoczynku na nowo, to już lekka przesada w bezpieczeństwie. Powinna być opcja “zapamiętaj mnie” czy coś podobnego. Ale cóż…