Gadu-gadu,czy skrype?

(Domino Czesio) #1

Cześć Chcałbym ściągnąć komunikator i jak polecacie gadu-gadu czy skrype?

A czy w gadu-gadu za rozmowy na komórkę lub wysyłanie smsów jest płatne czy wszustkie funkcje są darmowe

(Binio21) #2

Czemu nie kontynułujesz poprzedniego tematu ?? http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=6&t=245293

(Dariusz) #3

Gadu-Gadu to inny komunikator, a Skype to inny.

W GG głównym zadaniem jest prowadzenie rozmów tekstowych. Dzwonienie to tylko dodatek...

W Skype priorytetowym celem jest dzwonienie (i tutaj jest bogate pole usług itp...)

Najlepiej mieć oba... nie koniecznie w oryginalnych programach klienckich.

ps. poczytaj sobie jeszcze o sieci Jabber

(Alan2008) #4

Pisze się "Skype" ,a nie "Skrype" :stuck_out_tongue: .Najlepiej zainstaluj sobie oba,ponieważ Skype nie jest całkowicie przeznaczony do rozmowy tekstowej,tylko do dzwonienia,a Gadu Gadu jest przeznaczony rozmowy tekstowej.

GG Download

Skyper download

(LuX^) #5

Ja bym Ci radził pobrać AQQ Klikasz w Pobierz AQQ na tą wersję 1,4,8. Ten multikomunikator obsługuje GG, AQQ, Tlen i Jabber'a. Dostajesz w tej starszej wersji "Wapstery" i za nie możesz np wysyłać SMS, SMS=10 wapsterków. A do rozmów głosowcyh to Skype

(Lukaszk 89) #6

Również polecam AQQ. Bardzo przyjemny komunikator. I nie ma żądnych problemów z nim (bo z gg czasem miałem, między innymi lepiej łączy się z serwerami gg).Co do nowszej wersji nie mogę się wypowiedzieć ale 1 jest bardzo ciekawa :slight_smile: