Gadu-gadu,czy skrype?

Cześć Chcałbym ściągnąć komunikator i jak polecacie gadu-gadu czy skrype?

A czy w gadu-gadu za rozmowy na komórkę lub wysyłanie smsów jest płatne czy wszustkie funkcje są darmowe

Czemu nie kontynułujesz poprzedniego tematu ?? http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=6&t=245293

Gadu-Gadu to inny komunikator, a Skype to inny.

W GG głównym zadaniem jest prowadzenie rozmów tekstowych. Dzwonienie to tylko dodatek…

W Skype priorytetowym celem jest dzwonienie (i tutaj jest bogate pole usług itp…)

Najlepiej mieć oba… nie koniecznie w oryginalnych programach klienckich.

ps. poczytaj sobie jeszcze o sieci Jabber

Pisze się “Skype” ,a nie “Skrype” :stuck_out_tongue: .Najlepiej zainstaluj sobie oba,ponieważ Skype nie jest całkowicie przeznaczony do rozmowy tekstowej,tylko do dzwonienia,a Gadu Gadu jest przeznaczony rozmowy tekstowej.

GG Download

Skyper download

Ja bym Ci radził pobrać AQQ Klikasz w Pobierz AQQ na tą wersję 1,4,8. Ten multikomunikator obsługuje GG, AQQ, Tlen i Jabber’a. Dostajesz w tej starszej wersji “Wapstery” i za nie możesz np wysyłać SMS, SMS=10 wapsterków. A do rozmów głosowcyh to Skype

Również polecam AQQ. Bardzo przyjemny komunikator. I nie ma żądnych problemów z nim (bo z gg czasem miałem, między innymi lepiej łączy się z serwerami gg).Co do nowszej wersji nie mogę się wypowiedzieć ale 1 jest bardzo ciekawa :slight_smile: