Gadu Gadu hasło ;/

Witam, mam taki problem. Mój kolega ma jakis program za pomoca którego sprawdził mi moje hasło gg (to głowne). Bylem zaskoczony.

Moje pytanie brzmi czy da sie zmienic hasło na inne ??

I czy zna ktos taki prorgam.

z Góry dziękuje.

Jezeli nie przeslales mu config data to nie mozliwe, zeby za pomoca jakiegos programu wyciagna twoje haslo z serwera (chyba, ze jest uhuhu “hakerem” :slight_smile: )

Oczywiście, że się da.

Zrobisz to w samym gg

gg6zb.th.jpg

Wydaje mi się że się jednak domyślił. No chyba że miał dostęp do twojego komputera. :smiley:

Mhm… Nie nie mial zadnego dostepu, i to jest w tym najciekawsze :(. Mówił,ze ma programy… i ,ze sa jakies dziury w SYstemie czy cos ;/ .A ja mam SP2 i KAV :slight_smile: Nic mi o tym nie wiadomo;/

Podsumowując ciekawie to zrobil. :smiley:

Zmień hasło, zainstaluj firewalla, skanuj programami antywirusowymi w poszukiwaniu trojanów, i nie pozwalaj grzebać koledze w komputerze podczas twojej nieobecności. Prawie stuprocentowa metoda na bezpieczne hasło gadu gadu.

Widać to żadem haker, raczej amator, może Ci trojanka podesłał.

Jak jeszcze jednej osobie w okolicy padnie komp to będzie pierwszym podejrzanym.

Nie używasz przypadkiem programu DC++ i nie udostępniasz dysku z systemem ??

niestety musze was zmartwic, znalazłem w internecie i korzystałem z niego na probe, jest skoteczny i naprawde łamie hasła, złamanie hasła trwa od 5 do 30 min

o czym ty mówisz ? :?

kornik 13 - ma niestety rację. :frowning:

Ze zrozumiałych względów linka nie zarzucę (no chyba, że modkom na PW :stuck_out_tongue: ) - co prawda nie próbowałam tego programu…, ale czytałam pochlebne komentarze i rady do ewentualnych problemów z jego działaniem.

Powiem więcej: ten program ma już towarzystwo w postaci swoich kuzynów! :x

Uzywam DC++ ale nie udostepniam dysku systemowego…

otym ze ten program jest odolnie dostepny i jest do niego napisana dokładna instrukcja osługi, dla tych zielonych

Pytałem bo jak udostępniasz na DC++ Folder Document and Settings, lub Program Files/Gadu-Gadu to tu leży pies pogrzebany.

Temat odczytania haseł z GG proponuję zakończyć.

Wiadomo mi, że takie możliwości istnieją,

ale na ten temat nie rozmawiamy :smiley:

Proponuję zająć się zasadniczym pytaniem

Jeśli jesteś z kumplem w sieci LAN to niestety nie obronisz się raczej przed kradzieżą chasła z gadu gadu.Proponuję zmienić komunikator(aqq,tlen,wp kontakt,icq) jeśli bardzo nie chcesz żeby “podsłuchiwał” twoje rozmowy

albo jesli masz jakis dobry firewall(chyba to w kazdym jest) ze jeslinnie bedziesz gadac z tym kolesiem to mozesz zblokowac jego ip i wtedy proba włamania bardzo sie zmniejszy

Sprawdz to:

http://www.amnezja.org/modules.php?name … e&sid=3021

heh co za program :slight_smile: nie wyprubowalem go jeszcze, ciekaw jestem czy wyciaga on hasla z serwera, a wofgule te gg tes to bani, jak oni tego strzeza! !!

T o zwykły programik do odczytywania hasła z config.dat :?