Gadu gadu i jego metody

Wchodząc dzisiaj na ngg, zauważyłem okienko z aktualizacją programu. No dobra, pomyślałem pobiorę, zawsze to nowszy build ósemki. Co zobaczyłem po aktualizacji programu? GG jest w wersji 10 testowej. Jakim prawem, raczą karmić mnie na siłę niedopracowaną betą?

Być może takim prawem, że w opcjach programu zaznaczyłeś aktualizację do wersji testowych…

No dobrze, jest to wytłumaczenie.

Pytanie jest dlaczego nie poinformował mnie o tym, że to jest wersja testowa? Była mowa tylko o aktualizacji programu, nic więcej. Jak ja mam to rozróżnić?

Tak samo doszukać się wersji 8 na głównej stronie programu. Wielkimi literami tylko 10.

Trzeba zrezygnować z tego klienta jednak.

Dobrze, że nie zaktualizował mi gg do 11 alfa.

Bez przesady.

Napisz do nich maila i wyżal się :slight_smile:

Nie żalę się. Zmieniłem na kadu.

Chyba wszystko jest lepsze od nowego gg. Polecam AQQ ^^

Miałem ten sam problem. Wciskałem aktualizacja, jednak za każdym razem, pobierało się, pisało, że zakończono, jednak przy kazdym nastepnym uruchomieniu okienko pojawialo sie od nowa :shock:

Możesz podpowiedzieć gdzie jest ta opcja? Nie widzę jej w ngg.

Nie ma w NGG opcji aktualizacji do wersji testowych ;] takie coś jest np. w AQQ. U wszystkich NGG8 aktualizuje się do GG10 beta.

Więc jednak trzeba im się wyżalić, bo nie informują o tym posunięciu użytkownika.

Dokładnie i nie ma opcji aktualizacji beta.

Wygląda to na usilne podwyższenie sobie liczby testerów programu.

…czyli albo walka ze zdradzieckim GG albo głosowanie nogami i zmiana komunikatora :wink:

Raczej, ciągłe anulowanie powiadomienia o aktualizacji. :stuck_out_tongue:

Chillout , aż dziw bierze, że taki dojrzały człowiek korzysta z NGG :slight_smile:

GGNetworks chwyta się wszystkiego jak tonący brzytwy. Większość królików doświadczalnych nie ma pojęcia, że korzysta z wersji testowych. Każdy crash programu wysyłany jest do GG. Póki co wolę korzystać z wersji testowych AQQ niż GG :wink: Działają stabilniej.

W chwili obecnej to bym korzystał najchętniej z kadu i linuksa.

Darmowe rozwiązania są o wiele wygodniejsze dla zwykłego użytkownika.

Tylko chwilowo-sprzętowo nie stać mnie na ten luksus.

Niestety minimalne wymagania XP a wymagania Ubuntu troszeczkę się różnią.

Trzeba jednak zainwestować w sprzęt. :stuck_out_tongue:

Od czasu powstania Tlena nie wiem co to GG i ich bzdurna politytka względem użytkowników. Prostota, stabilność same plusy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jeśli Tlen to tylko nowa beta. Gdyby jeszcze ona jakoś wyglądała…