Gadu-gadu i youtube w PSP

Witam wszystkich! Wie ktoś może jak wgrać gg i youtube do konsoli PSP?? Ja nie wiem, a bardzo zależy mi na tym (szczególnie na gg). Z góry dzięki =*

jak masz softa m33 to nie ma problemu, a jak masz oryginalny to nic nie zrobisz ( chyba że przerobisz )

Do oglądania filmików w PSP służy Program PSPTube ( nie podam ci linka bo chwilowo forum pspoland nie działa. )

Do gg jest parę programów ale mi żaden jeszcze nie działa.

Pozdro

dziękuję Ci dobry człowieku :slight_smile: cóz to za soft m33 jeśli mogę zapytać?

jest to modyfikacja oprogramowania w twoim psp która pozwala odpalać zapasowe kopie gier oraz aplikacje domowej roboty i wiele innych. Aby przerobić psp potrzebujesz innej już przerobionej np kumpla… )

Nowe psp slimy ( 2000 oraz 3000 ) niestety mają nową płytę główna uniemożliwiającą przerobienie.

Możesz również sam przerobić ale to niebezpieczne bo trzeba otwierać baterie od psp, nie polecam.

Najlepiej poszukaj kogoś na allegro kto przerabia w twojej miejscowości i za max 30 zł ci przerobi.

A jakie masz psp?

Fat czy slim?

A jak nie wiesz o co chodzi to inaczej.

Klapkę od UMD ( tych małych płytek )otwierasz przełącznikiem czy palcem odsuwasz?

wiem o co chodzi =) mam slima (2000) a mozna to jakos zrobic na nie przerobionej konsolce??

niee…

poszukaj na Tym forum jak się instaluje CF albo poszukaj na allegro kogoś z swojego miasta kto przerabia.

( poszukaj a nie od razu zadawaj pytania… )

Pozdro

niee…

poszukaj na Tym forum jak się instaluje CF albo poszukaj na allegro kogoś z swojego miasta kto przerabia.

( poszukaj a nie od razu zadawaj pytania… )

Pozdro