Gadu gadu na koncie z ograniczeniami

witam, mam problem z gadugadu, mianowicie jestem administratorem domowego komputera i zrobiłem konto dla mojej siostry, podczas instalacji wszelkich programów zazwyczaj było pytanie czy instalować również dla innych użytkowników komputera, a przy gg takiego zapytania nie było i okazało się że rzeczywiście ja gg mam a siostra na swoim koncie nie ma, co zrobić aby i ona mogła korzystać z dobrodziejstw tego komunikatora?

przy okazji chciałem zapytać w jaki sposób mogę sprawić aby pewne foldery były widoczne tylko dla mnie, wchodząc w udostępnianie i zabezpieczenia nie mogę kliknąć na “uczyń ten folder prywatnym” dlaczego?

Stoffer

Czy instalowałeś gg po utworzeniu nowego konta ? - rozumiem z opisu , że tak…

Spróbuj odinstalować i zainstaluj z konta siostry z przyznanymi na ten moment uprawnieniami administratora…

Już nie pamiętam, jak było z gg, ale np. AQQ (z możliwością korzystania z sieci gg) instaluje się na wszystkie konta…

Gdyby gg zainstalował się tylko na koncie siostry, będziesz musiał powtórzyć chyba instalację na swoim koncie - choć raczej nie zaleca się korzystania z gg na koncie administratora - te simplery…

Pozdrawiam

A może wystarczy wejść w C\program files\gadu-gadu i plik gg.exe wysłać na pulpit lub przypiąć do menu start? Oczywiście z konta siostry.