Gadu-gadu nie chce się uruchomić


(tweant) #1

Mam Nowe Gadu-gadu .Pewnego dnia był spadek napięcia. Od tego czasu gdy próbuje włączyć gg pojawia się:

beztytuupg2.png

Pomóżcie mi. Gdy napisałem do supportu nic mi nie odpisali.


(Michaelp128) #2

Usuń GG programem Revo Uninstaller :arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... ller+1.75/. Usuwaj w trybie bezpiecznym. Usuń wszystkie pozostałości po GG8. Zainstaluj ponownie GG.


(tweant) #3

w liście nie ma Nowe Gadu-gadu Beta, a gdy przełącze się w tryb łowcy i klikne na to okienko (image powyżej) pisze że nie ma pliku odinstalowującego. Co teraz zrobić, wiedząc że ten program JEST zainstalowany?


(Michaelp128) #4

Wejdź w C:/Program Files/Nowe Gadu-Gadu. Uruchom Uninstall.exe.


(Zbigniew.S.) #5

Wejdz w panel sterowania/dodaj ,usuń programy. Kliknij na GG i opcje usuń,.......a nastepnie ponownie pobierz i zainstaluj GG


(Sebos99) #6

A może po prostu zainstaluj wersję Classic i poczekaj do wydania stabilnej wersji nowego GG. Oszczędzisz sobie problemów, które w takiej wersji mogą występować i które jeśli już się decydujesz powinno się samemu umieć rozwiązać.


(Norbert Stepniakowski) #7

Wypróbuj inny program typu pidgin, aqq, kadu, itp itd :slight_smile:


(tweant) #8

zrobiłem tak, wyczyściłem wszytko w folderze Nowe Gadu-gadu i zainstalowałem ponownie i znowu ten błąd - jakby mój profil był przetrzymywany gdzieś indziej, tylko nie wiem gdzie.


(tweant) #9

W końcu pojawił się na liście Nowe Gadu-Gadu i usunąłem. Następnie usunąłem pliki z niewidzialnego folderu C:Document and setting-\ Dane aplikacji \Nowe gadu-gadu. Dzięki wszystkim za pomoc. Temat do zamknięcia