Gadu Gadu płatne?

Pic na wode i kolejne wyciąganie kasy od ludzi ehh…

??

Eeeee, to zwykły łańcuch :confused:

Ja kiedyś dostałem taie coś, że w kwietniu będzie płatne i nic :?

GG dobrze zarabia na reklamach w okienkach:D

I tak większość korzysta z innych komunikatorów, a tylko instaluje się wtyczki do jakiegoś innego komunikatoraby gg było. GG zżera dużo pamięci.

W ogóle te łańcuszki jak człowiek czyta to krew zalewa. Wejdź na stonkę, wypełnij quiz, przeslij dalej co najmniej 15 osobom w 5 minut, a jutro znajdziesz swoją drugą połowę i będziecie ze sobą na zawsze. Natomiast jeżeli nie wyślesz to umrzesz jeszcze prędzej niż się obejrzysz.

Łoooo to fajowo, umrę chociaż nie zamawiałem żadnego łańcuszka:evil:

Misiek1987 czytać uczyli? Cała strona jest o tym, że to ściema, a ten wyjeżdża z tekstem “wyciąganie kasy” :lol:

Misiek1987 :lol:

:mrgreen: 8)

hehe, ciekawe ile osób smsa wysłało :smiley:

ej, to jest dobry pomysł, aby zarobić! :smiley: takie łańcuszki porozsyłać wśród nastolatek (słodkich-idiotek, pełno tego, buueuuuh) a one chwycą za komórkę, pik pik pik - sms poszedł, jeszcze dalej łańcuszek poślą :smiley:

rss jest coś takiego, że wysyła się jakiegoś esa pod jakiś numer i doładowuje nam konto :mrgreen: ciekawa sprawa, trzeba by się tym zainteresować bliżej.

Możnaby niezły biznes rozwinąć :mrgreen:

Ja już takie wiadomości na temat płatności GG nie raz dostawałem :wink:

Koniec świata też miał być 6 czerwca tego roku i co ? :stuck_out_tongue:

Eh…ja myśle że to dobry pomysł powysyłąć kolegą/koleżanką(jeżeli wierzą w łańcuszki)i że to prawda i inni by sie przeżucili na cos innego(najlepiej AQQ) i wtedy by było suuuuuuuper 8)

Wiem że to jest w sensie reklamy ale :x to by był dobry pomysł

ale cel szczytny :slight_smile:

Heh chcą kasę a niemoge się zarejestrować jako nowy użytkownik ani wejść na stary numer.

Dokładnie!

Hahaha! Po kilku wiadomościach żaden z moich znajomych nie wysyła mi takiego g$^na na AQQ :]