[Gadu Gadu]Problem z hasłem

(Slawek2 1991) #1

Witam.Witam. Mam pewien problem,na starym komputerze gg działało, na tym dość krótko i gdy chce je włączyć to prosi mnie o hasło, ja podaje je i pisze,że jest nieprawidłowe. Próbowałem juz wszystkich swoich haseł. Myślę ,że wpisuje poprawne.Gdy klikam w zapomnialem hasla, to mi pisze,ze e-mail jest nieprawidlowy a to niemozliwe. Czyżby mi sie ktos włamał? Prosze o pomoc albo o wskazówkę. Gdy zalozylem dla przykladu inny numer to gg działa..

(marcin82) #2

Może to też być tymczasowa niedyspozycja serwera. Czasem tak się zdarza, w przypadku GeGe - bezcenne ...

W razie wątpliwości można zerknąć np. tutaj:

http://gg.thinkspire.org/ .

(Agatonster) #3

slawcioo ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Slawek2 1991) #4

ok juz poprawiłem.To co moge zrobic w sprawie gg? Napisałem tylko do pomocy technicznej gg kilka dni temu ,wiem ,że to trzeba dłuuugo czekac ale sadze ,ze mi nigdy nie odpisza bo kiedyś próbowałem w innej sprawie.

-- Dodane 02.08.2009 (N) 15:12 --

?