Gadu gadu problem

Witam

Przy instalcji nanjnowszej wersji gg. pojawia mi sie komunikat, następujacej treści: Wystapił problem z aplikacją GG EXE I ZOSTANIE ONA ZAMKNIETA. zAZNACZAM, ŻE WSZYSTKIE FORMY NAPRAWY SKANOWANIA, USTAWIANIA trybu zgodności zawiodły co robić.

Pozdrawiam :twisted: :-x :stuck_out_tongue: 8) :slight_smile: :smiley:

Nie jesteś niestety odosobniony. Było tego ostatnio sporo na forum 1 2 3 Poczytaj jest tam tego trochę. :smiley: :smiley: :smiley:

A tą nową wersję ściągnołeś bezpośrednio czy zrobiłeś autoupdate?? Bo jak co to ściągnij sobie z vortalu i zainstaluj od nowa. :smiley: :smiley: :smiley:

zainstalowałem i tak i tak, nic to nie dało

A czy koniecznie musisz miec najnowsza wersje (tzn. build 141)? Sproboj ta wczesniejsza jezeli problem nie bedzie rozwiazany.

Po odinstalowaniu GG usuń katalog w C:\Documents and Settings…twoja nazwa usera…\Gadu-Gadu i przeczyść rejestr jakimś programem np. Reg cleaner itp. Potem dopiero zainstaluj GG. Niekoniecznie najnowszą wersję jak radzi Jamaica. :smiley: :smiley: :smiley:

Dzieki zainstalowałem stara i działa, tylko musze ją zgrać na płytę, ponieważ na stronie gg, jest tylko nowa

ej?ostatnio duzo ludzi mialo taki blad.ale ja dodatkowo mialam z roznymi aplikacjami-soulseek.exe ,gg.exe,winamp.exe a pozniej wzielo gg.exe :? czy to jakis niewykryty dotad wirus?

po reinstalce wszystko zaczelo grac ,ale pozniej znowu zaczal blad wyskakiwac z tym gg .

no ,ale juz jest ok :stuck_out_tongue:

Ja należę do tych szczęśliwców, którym GG 6.0.141 działa bez zarzutu na obu posiadanych przeze mnie komputerach :stuck_out_tongue:

Mnie też działa najnowsz wersja na dwóch komputerach 8) Może w tej wersji są błędy, że wiele osób zaczeło mieć wiele problemów z tą aplikacją :?:

tobie to chyba wszystko dziala i wirkow nie mash ty naprawde jestes jakims szczesliwcem… ale ja tez moge sie pochwalic mi takze dziala poprawnie nowa wersja gg :smiley: chociash zauwazylem ten motyfff z bledami u innych aplikacji tj. wyzej wymieniony winamp.exe i wiele innych…:frowning: moze to jest jakis blad wina :puppydogeyes:

Cieszymy się razem z Toba ale co to ma do rzeczy :?:

Cytowany post i drugi nie mający nic wspólnego z tematem :arrow: Kosz

nie tylko ty masz tai problem. gg ma zawalone serwy. ja chetnie przezucilbym sie na tlena , ale ludzie go nie maja i nie chce im sie zmieniac poki co to bede korzystal z gg :smiley:

Przecież na tlenie możesz mieć swoją listę kontaktów z GG uprzednio ją wyeksportowując do serwera lub do pliku :smiley:

Zdziwiłbyś się ile osób korzysta z Tlena. Coraz więcej ludzi zaczyna z niego korzystać z jednego powodu. Mają dość kłopotów z GG. A Funkcjami Tlen bije GG o głowe. :smiley: :smiley: :smiley:

u mnie pomogło uruchomienie gg w trybie win 95 a mam XP

Co?? Ktoś jeszcze używa win 95. :x :x :x :o nie no ja się nie śmieje :smiley:

Kolego chyba nie bardzo zrozumiałeś o co chodzi. Uruchomić w trybie zgodności to nie znaczy że używa win 95 :smiley: :smiley: :smiley:

Od dłuższego czasu wielu użytkowników komunikatora Gadu-Gadu skarżyło się, że po zainstalowaniu uaktualnienia do nowszej wersji program przestał działać.

Firma sms-express - producent Gadu-Gadu - nie pozostała obojętna na zgłaszane skargi i wydała w tej sprawie krótki komunikat o treści :

CYTAT

Uwaga! W związku z problemami z działaniem Gadu-Gadu pod systemem Windows 2000 i XP informujemy że do poprawnej pracy należy zainstalować wszystkie uaktualnienia systemu- używając polecenia “Windows Update”

Hehehe tzn., ze osoby z piracka wersja windowsa juz sobie na najnowszym GG nie podzialaja. :slight_smile: