Gadu gadu w komórce :/

Nie wiem czy wybrałem dobry dizał, ale mam pytanie. Gadu gadu na komórke jest płatne 1 zł + VAT ale czy za połaczenie z GPRS też bedę płacił czy nie ma więcej kosztó oprócz 1zł + VAT tygodniowo ?? :co: :co: ;/ ;/

ja mam w komórce GG i płacę 1 zł poprostu zet bez tam + 22grosze :slight_smile: jak masz komórkę w erze/heyah i wersję Java to płacisz tylko tą złotówkę, a jak masz wersję wap to płacisz 1zł + połączenie wap

Aby na pewno ?? Mi przez pierwszy tydzień jak był za darmo, wzięło ponad dwa złote przez dwa dni… więc wiesz, za przesył danych też się buli raczej

W Era i Heyah w tej złotówce za tydzień jest już wliczona opłata za połączenie z internetem.

W innych sieciach trzeba zapłacić 1,22zł za tygodniową subskrypcję + opłatę za połączenie GPRS

a mi nie :stuck_out_tongue: bo mi kasy nie ciągnęło bo sprawdzałem specjalnie :slight_smile: poprostu 1zł w tygodniu i tycdizeń za free…

Aha więc jak mam wapowską aplikację to tylko 1 zetka powinno mi brać :>

Tylko w komie musze ustawić że połączenie ma być przez GPRS co nie ??

a ja powiem tak:

sciagac ‘jadugadu’

placimy tylko 25 groszy za polaczenie, reszta 4 free.

minusy: nie da sie zainportowac listy, nei ma emotek, etc

Popieram kolegę z ostatniego posta. Sam używam JaduGadu i mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć że za wejście do programu płacimy 0,25 groszy (pod warunkiem że mamy dobre ustawienia). Za te pieniądze można gadać nie wiem jak długo, bo osobiście siedziałem około 3 godziny i więcej nie zapłaciłem tzn. te 0,25gr. wystarcza bodajże na 50kb danych, czyli teoretycznie żeby to przekroczyć trzeba naprawdę dużo gadać (trudno mi to sobie wyobrazić). :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jeżeli ktoś ma telefon w Plusie, czy Orange to ja również polecam JaduGadu :slight_smile: a co do ceny połączenia zależy od operatora… ale przeważnie są to groszowe sprawy :wink:

Ja mam tel. w Plusie, za połączenie płacę 1,22 i siedzę do bólu :slight_smile:

A ja miałem dużo komunikatorów i najlepiej podoba mi się GoChat. http://WWW.GOCHAT.PL. CO do jadu-gadu ja mam liste kontaków. Teraz korzystam z heyahGG i pierwszy tydzien zawsze jest za free a ja miałem tylko 1 dzień, nie wiem czmu. Pierwszy raz mi się tak zdarzyło.

Hmmm… ciekawie się prezentuje ten komunikator GoChat :slight_smile: Jutro ściągnę i przetestuję :wink:

Na jakim telefonie odpalasz to GG. Zobacz w ustawieniach jaki masz profil HTTP i napisz tu.