Gadu-gadu zzera połowe procesora

hej mam problem z gg pod win 7 otóż nie dostaję zadnych błędów tylko nie da się pisać po napisaniu wiadomości i daniu wyślij lub enter program zamiera dam minimalizuj okno wiadomosc się wyśle i mruga na pasku zadan daje maksymalizuj widzę że wiadomość wysłało ale najgorsze jest to że nie dochodzą do mnie wiadomości od drugiej osoby;/ nie mam dodatkowe firewall na seven, gg najnowsza wersja

Pierwsze słyszę, że jest jakiś problem z GG pod Windows 7. Używałem ostatniej wersji - bez problemu, używałem AQQ z pluginem GG wersja beta i finalna - też bez problemu, Miranda - to samo. Proponuję usunąć wszystko, dokładnie wyczyścić system z pozostałości po GG i zainstalować ponownie

czyściłem i robiłem instalację gg od nowa;/

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Witam, chyba znalazłem przyczynę problemu, problem leży w korzystaniu ze skórek przezroczystych w gadu-gadu standardowa skórka która jest po instalacji nie jest przezroczysta i nie ma problemu, ale gdy ja się zmieni na jakąś z efektem przezroczyści to pojawia się problem ze żzeraniem pamięci przez gg i problemem z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości.