Gadu gadu

(Ab18) #1

jak ustawic w gadu gadu niebieskie słoneczko jakie programy są do tego potrzebne i jak to zrobic

(JNJN) #2

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

(Lost World) #3

:-s , ktoś ci chyba jakiś kit nawciskał.

(wacek) #4

Niebieskie słoneczko pojawia się tylko wtedy gdy użytkownik łączy się z gg przez komórkę.

Wtedy na liście kontaktów przy danej osobie pojawia sie zamiast normalnego, niebieskie słoneczko

(SeBoLaS) #5

nie ma czegoś takiego,napewno uwierzyłeś w jakiś głupi łańcuszek w którym to pisze że masz wysłać go do iluś tam osób a w zamian będziesz miał niebieskie słoneczko.Olej to ktoś wymyśla coś takiego bo mu się nudzi

(wacek) #6

Powtarzam

jest, ale

Widziałem to na własne oczy.

Jeden z moich znajomych połączył sie przez komórkę,

Wyskoczyło mi okienko informacyjne (że jeden z użytkowników łączy się przez kom. i tacy są oznaczeni niebieskim słoneczkiem)

no i na liście miałem niebieskie słoneczko :slight_smile:

Oczywiście kiedy po paru dniach połączył się przez kompa słoneczko znowu było normalne

(SeBoLaS) #7

No możliwe że masz rację ale z łańcuszkami też się spotkałem w których pisało o tym słoneczku :wink:

(Oskar 1981) #8

a może chodzi ci o komunikator tlen. tam jest niebieskie, które się pojawia gdy kogoś nie ma przy komputerze przez kilka minut. żółte stosuje się jako jestem zajęty :slight_smile:

(Bolo92) #9

Wątpie że jest...

Ja widziałem :stuck_out_tongue:

Jak do kuzynki pC się podłączałem to było gg(niebieskie-u niej na kompie) i jak przyszedłem a gg nie było restartowane to też tak zostało...

A jak ktoś jest przez komórkę to opis się ustawia.

"Dostęp Mobilny EraGG" Przynajmniej tak kumpel ma.

(Voytec749) #10

Już wyjaśniam wszystko...

Otóż: niebieska mordka pojawia się, gdy użytkownik łączy się z GG przez komórkę - dokładniej przez wap.eraomnix.pl - czyli przez erowski wap

Natomiast gdy łączy się przez aplikację EraGG (reklama w TV) słoneczko jest normalne - żółte, z tym, że domyslnu opis wygląda tak: "Dostęp Mobilny. EraGG" (Oczywiście można go bez problemu zmienić).

Nie wiem jak jest w innych komórkowych GG, ale myślę, że normalnie (zółta mordka)

Wiem, że piszę prawdę, bo sam korzystam z EraGG, a kiedyś korzystałem z GG przez eraomnix.

PZDR

(Neuromancer91) #11

Dawno temu, kiedy jeszcze używałem GG i przeglądałem sobie folder aplikacji to znalazłem tam ikonki niebieskiej mordki, więc jest :wink:

(Azpr) #12

kiedyś był program który umożliwił bez łączenia sie przez kom, wyświetlenie niebieskiego statu. Z przyjściem GG 7.1 tą luke załatano