Gadu gadu

ludzie HELP!

wczoraj było pięknie wszystko, a dzisiaj jest kapa… cały dzień się z tym męczę :frowning:

nic nie znalazłem na Googlach (może źle szukałem)…

takie coś mi się robi jak próbuję włączyć gg:

gg7dv.png

może reinstall pomoże? :? mi się podobny kiedyś błąd pokazywał

nie dodałem… mój błąd :lol:

reinstall, czyszczenie rejestru, kasowanie katalogu z profilem NIC NIE POMAGA :!:

a z jakiej wersji gadu gadu korzystasz? jak z najnowszej to może zainstaluj starszą wersją i zobacz czy problem sie powtarza.

miałem 6. coś tam 8) po kilku godzinach prób zainstalowałem 7.0 i też kapa…

W trybie zgodności z systemem 98 próbowałeś???

to samo :cry: błąd…

Tu tej kolega dał rozwiązanie o podmianie pliku “ntdll.dll” . Podobno mu pomogło poczytaj

http://forumgg.memory.pl/ftopic127.html

To wcale nie jest na temat.

Post Kosz.

Duchu jak masz kerio to zobacz czy przypadkiem nie jest zablokowane gg, miałem kiedyś podobny problem

ale taki błąd jaki się pokazał Duchowi nie pokazałby się nawet gdyby kerio blokował połączenie z programem gadu gadu :expressionless:

ale może w ochronie systemu ma zablokowane, mi kiedyś samo się zablokowało ot tak, nie wiem co było przyczyną.

no wiesz…gadu gadu jest specyficznym programem. mi błąd 1037 (jak dobrze pamiętam) wyskawiwał przez tydzień po każdym napisaniu wiadomości…a potem przestał

podmiana ntdll.dll nie pomaga :expressionless:

kurde… przecież nie zrobię formata przez gg :evil:

A czytałeś o tym kodeku ffdshow

Cytuje:

Hej ludziska Najnowszy kodek ffdshow wszystko pierniczył w GG jeżeli chodzi o błąd 0xc0000005. Usunąłem go i wszystko gra. Kto by pomyślał, że to takie coś... Ale już ok. Pozdrawiam i życzę miłego gadulcowania

Troche to dla mnie dziwne rozwiązanie ale może spróbuj

mam K Lite Mega Pack od kilku miesięcy i żadnych innych kodeków… żadnych wogóle programów nowych nie instalowałem :!:

więc wątpie żeby to pomogło :?

W sumie K Lite Mega Pack ma do instalacji pakiet ffdshow.

Na tym forum znowu użytkownik twierdzi że miał pakiet DivX Power Pack 1.54 i z niego przy instalacji odchaczył ffdshow. I mu pomogło

Ale jak twierdzisz że masz te kodeki pare miesięcy więc trudno powiedzieć co się dzieje

Jedna z wersji gg tak tez robiła. Po usunięciu gg zaczynało działać. :slight_smile:

Znowu mają ten sam problem.

wiem już co powoduje zniszczenie mojego gadu :smiley:

to ostatnie aktualizacje XP :slight_smile:

dzisiaj robiłem formata (przez gg) i działał normalnie do pobrania i zainstalowania aktualizacji :lol:

po ponownym uruchomieniu systemy gadu gadu zdechło :rotfl:

na razie przerzuciłem się na Konnekta

Niezły paradoks w świetle tego, że swego czasu producent GG do sprawngo działania GG ZALECAŁ pobrać wszystkie aktualizacje z Windows Update :lol:

PS AQQ jest wporzo dla tych, którym się GG znudziło.