Gadu gadu

(Duch) #1

ludzie HELP!

wczoraj było pięknie wszystko, a dzisiaj jest kapa... cały dzień się z tym męczę :frowning:

nic nie znalazłem na Googlach (może źle szukałem)...

takie coś mi się robi jak próbuję włączyć gg:

gg7dv.png

(123448) #2

może reinstall pomoże? :? mi się podobny kiedyś błąd pokazywał

(Duch) #3

nie dodałem... mój błąd :lol:

reinstall, czyszczenie rejestru, kasowanie katalogu z profilem NIC NIE POMAGA :!:

(123448) #4

a z jakiej wersji gadu gadu korzystasz? jak z najnowszej to może zainstaluj starszą wersją i zobacz czy problem sie powtarza.

(Duch) #5

miałem 6. coś tam 8) po kilku godzinach prób zainstalowałem 7.0 i też kapa...

(lazikar) #6

W trybie zgodności z systemem 98 próbowałeś???

(Duch) #7

to samo :cry: błąd...

(system) #8

Tu tej kolega dał rozwiązanie o podmianie pliku "ntdll.dll" . Podobno mu pomogło poczytaj

http://forumgg.memory.pl/ftopic127.html

(lazikar) #9

To wcale nie jest na temat.

Post Kosz.

(Marek Kozaczuk) #10

Duchu jak masz kerio to zobacz czy przypadkiem nie jest zablokowane gg, miałem kiedyś podobny problem

(123448) #11

ale taki błąd jaki się pokazał Duchowi nie pokazałby się nawet gdyby kerio blokował połączenie z programem gadu gadu :expressionless:

(Marek Kozaczuk) #12

ale może w ochronie systemu ma zablokowane, mi kiedyś samo się zablokowało ot tak, nie wiem co było przyczyną.

(123448) #13

no wiesz...gadu gadu jest specyficznym programem. mi błąd 1037 (jak dobrze pamiętam) wyskawiwał przez tydzień po każdym napisaniu wiadomości...a potem przestał

(Duch) #14

podmiana ntdll.dll nie pomaga :expressionless:

kurde.. przecież nie zrobię formata przez gg :evil:

(system) #15

A czytałeś o tym kodeku ffdshow

Cytuje:

Hej ludziska Najnowszy kodek ffdshow wszystko pierniczył w GG jeżeli chodzi o błąd 0xc0000005. Usunąłem go i wszystko gra. Kto by pomyślał, że to takie coś... Ale już ok. Pozdrawiam i życzę miłego gadulcowania

Troche to dla mnie dziwne rozwiązanie ale może spróbuj

(Duch) #16

mam K Lite Mega Pack od kilku miesięcy i żadnych innych kodeków... żadnych wogóle programów nowych nie instalowałem :!:

więc wątpie żeby to pomogło :?

(system) #17

W sumie K Lite Mega Pack ma do instalacji pakiet ffdshow.

Na tym forum znowu użytkownik twierdzi że miał pakiet DivX Power Pack 1.54 i z niego przy instalacji odchaczył ffdshow. I mu pomogło

Ale jak twierdzisz że masz te kodeki pare miesięcy więc trudno powiedzieć co się dzieje

(lazikar) #18

Jedna z wersji gg tak tez robiła. Po usunięciu gg zaczynało działać. :slight_smile:

Znowu mają ten sam problem.

(Duch) #19

wiem już co powoduje zniszczenie mojego gadu :smiley:

to ostatnie aktualizacje XP :slight_smile:

dzisiaj robiłem formata (przez gg) i działał normalnie do pobrania i zainstalowania aktualizacji :lol:

po ponownym uruchomieniu systemy gadu gadu zdechło :rotfl:

na razie przerzuciłem się na Konnekta...

(system) #20

Niezły paradoks w świetle tego, że swego czasu producent GG do sprawngo działania GG ZALECAŁ pobrać wszystkie aktualizacje z Windows Update :lol:

PS AQQ jest wporzo dla tych, którym się GG znudziło.