Gadu-Gadu

To spróbuj AQQ :wink:

Tak na serio to przejdź teraz na GG7 ,ale nie 7.1 tylko tą wcześniejszą wersję.

czlowieku powiedz mi co to za roznica czy bede pracowal na gg7 czy 7.1 jak na razie nie chodzi mi zadna wersja a probowalem zainstalowac 4 rozne lacznie z 7 :shock: :o :x :shock: :o :x

szfagier na przyszłość nie słuchaj niektórych i nie wklejaj logów jako drugiego tematu do innego działu, skoro dotyczy on tego problemu :!: :!: :!:

Doszło do tego, że teraz trzeba skakać z jednego tematu na drugi :evil:

Następnym razem takie tematy będą wywalane

INFO DLA POZOSTAłYCH

DAJąC TAKIE “PORADY” - WKLEJ LOGA DO BEZPIECZEńSTWA - WPROWADZACIE ZAMIESZANIE

To przebadamy jeszcze :smiley:

Masz łącze LAN czy dial-up ?

Wyłączyłeś opcję “własne ustawienia proxy” ?

Czy wyskakuja ci jeszcze jakies bledy gg?

A co z eMule i BitDefender wylacz je tez ale najlepiej zobaczyc w ustawieniach czy nie ma blokady portu gg (w Kaspersky tez) ?

Sprobuj usunac swoje konto na serwerze i zaloz nowe (zobaczymy czy zadziala)

Zobacz w Podgladzie Zdarzen jakie bledy sa.

Wylacz wszystkie programy w msconfig w Zakladce Uruchamianie a w Zakladce Uslugi wylacz uslugi zwiazane z Antywirusami i Firewall, zainstaluj gg.

Mozliwe tez, ze sa problemy z serwerami.

Jesli nadal nie mozesz sie polaczyc to kliknij >

Problemy techniczne z gg

:x i utraci numer.

Monitor serwerów gg

Moze nie bedzie chcial tego numeru i zalozy nowe sobie ale zobaczymy co odpowie

Pisał już kilka postów wcześniej że prubował uruchomić to na innym koncie (inny numer) i dalej nic :!:

sorki myslalem ze ten topic juz zginol i kontynowalem moj drugi :mrgreen: :mrgreen:

a wiec tak

po co ,:shock: :shock: :shock: ,chyba ze od tego gg zacznie mi dziala to wlacze oczywiscie :lol:

:o odpada nie che zmieniac numeru gg juz wole zrobic formata :o

LAN

na poczatku mialem wylaczona, potem wlaczylem (dla tesu) a teraz znwu mam wylaczona

mi nie wyskakuja zadne bledy w gg :lol: :lol: ,tak po prostu -Nie che sie polaczyc :!:

nie ma blokady i nigdy nie bylo ,moj komputer dzialal na takich ustawiniach przez 2 lata ,dopiero teraz mi sie skopalo gg podczas instalacji nowszej wersji

in progress ,odpowiem jak skacze testowac wszystko

a innym w sieci chodzi GG. Może administartor sieci zablokował porty?? Spróbuj zmienić port na którym bedziełaczyć sie GG.

a innym w sieci chodzi GG. Może administartor sieci zablokował porty?? Spróbuj zmienić port na którym bedziełaczyć sie GG.

wlase w tym problem ze chodzi ,moja kolezanka ma gg,ale dzwonilem wczoraj do admina i sie upewnialem,powiedzial ze na pewno nie ,ale sie upewni

Na stronie http://www.gadu-gadu.pl jest informacja techniczna co do konfiguracji gg w sieci LAN dla administratorow. Zobacz to.

oki chyba wiem co to za problem jest ale nie do konca wiem jak go mam rozwiac ,tak sie sklada ze pod trybem awaryjnym gg laduje se i z tej nowej umiejetnosci na http://www.gadu-gadu.pl(ze sie mozna polaczyc przez wyszukiwarke)rowniez

moim zdaniem wina naturalnie jest windy ,bo juz nic innego nie zostalo a o ile mi wiadomo to czasmi sie take walki dzieja

chcialem wlozyc normalnie plytke do(WIN XP) cd-romu i sprobowac szczescia z “sprawdz zgodnoc systemu” niestetyu nie wiem jak ale wyskakuje komunikat ze mam nowsza wersje windy niz ta ktora jest na plycie ,plan jest taki zeby przy rozruchu kompa uruchomic winde i tam sie pobawic (jak przy instalowaniu nowego systemu )

tylko teraz moj caly problem ,(jesli w ogole dobrze mysle jak czytacie u gory :mrgreen: )ze nie potrafie wlaczyc instalatora windy u mnie tej planszy po prostu nie ma i nie wem co mam poustawiac zeby bylo ,mam tylko ta pierwsza gdzie laduje procka i wszystke napedy dyski itp ,czarno,wyskakuje mi ze laduje winde z takim ladnym bodajze zielonym pasieczkiem loading :lol: :lol: i moj uzytkownik ,cala akcja ja wiem trwa cos kolo 6 sekund

jak mam uruchmic winde podczas rozruchu z CD ?? :mrgreen: :mrgreen:

Ustawić w BIOS-ie, zazwyczaj wchodzisz za pomocą Delete przy startowaniu kompa, lub czasem F1 lub F2.

Potem w zakładce typu Boot ustawiasz CD lub DVD na 1. miejsce w Boot Device.

dobra ,format poszedl troszke glupio ,bo mi sie nie chcialo ale wszystko dziala

pozdrawiam i dziekuje wszystkim za pomoc przy tym dlugim i wyczerpujacym topicku :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: