GaduAir - co sądzicie?

Natknąłem się właśnie na to : http://www.gaduair.pl oraz na to : www.gaduair.pl/konkurs

Co sądzicie o tym konkursie ? (może ktoś już wygrał ?) jak i o całej tej “sieci” ?

To ja już tam wolę PlayNet (10GB za 45 zł dla abonentów) i korzystać z internetu w netbooku.

Sieć - pewnie niewiele bardziej sensowna niż tuBiedronka :slight_smile:

Wiecie może jakie są haczyki? Bo w tuBiedronka są - choć jednym z nich było np. to że SMS-y za 32 gr były na określony okres czasu, a potem miała wzrosnąć cena. Okazało się, że jeszcze bardziej obniżyli (25 gr). Play Fresh nie ma przynajmniej haczyków i promocją jest objęta także sieć Playa.

jakaś lipa. Lansują nową marke i tyle, ceny sa być może konkurencyje ale i w to wątpie - w końcu właściciel GG to grabieżca z PSL’u. 8)

no gdyby było z pisu albo po to by dopiero bajek dużo było a mało rzeczywistości. A co do sieci to żądnych rewelacji nie będzie. Jak w play nie ma żadnych atrakcji tak w tej sieci nie będzie tym bardziej

Sam operator może znaleźc sobie niszę wśród ludzi intensywnie korzystających z GG, czyli w zasadzie gimnazjalistów. Dla nich darmowe GG w telefonie to będzie coś. Ale czy GaduAir upowszechni się szerzej. Ciezko powiedzieć.

Co do konkursu promocyjnego: do mnie nie przemawia wcale.

Może dlatego, że rzadko kiedy ustawiam status na GG. A i jeśli już to wolę “poważniejsze” zabawy typu loteria w Orange, z poważniejszymi nagrodami. :smiley: . ALe to kwestia gustu.

Myślę, że całkiem sporo osób zmieniło swoje opisy na te konkursowe.

nie tak jak wszystkie inne wirtualne sieci

Poczytaj dokładnie ofertę operatora o dopiero potem wypisuj takie opinie, jak dla mnie nie ma lepszej oferty na rynku :stuck_out_tongue:

nie ma wielkich różnic pomiędzy trzema wiodącymi sieciami. poza odrobinę lepszym telefonami w ofercie

Jak dla mnie to szkoda czasu i pieniędzy

Ja tam opis ustawiłem, ale ciekawi mnie czy ktokolwiek wygrał coś.