GaduGadu 7

czy naprawd ejuz jest gg 7.xxxxx

jesli jest z kad ja pobrac? i czym sie rozni od wer. 6? czy jest stabilna i smialo mozna ja instalowac niedenerwujac sie pozniej na ten program?

nie jeszcze nie ma gadu gadu wersji 7, jest tylko jego wersja testowa i działa tylko na numerach które zgłosiły się na beta testy

Jeżeli nie ma tutaj -> http://www.gadu-gadu.pl/ to nie ma :stuck_out_tongue: proste :roll:

Jest tylko wersja beta :stuck_out_tongue:

http://gg.wiadomosc.info/index.php?s=&m … 3&code=rid

myslicie ze warto to zaciagnac dl ataliego zwyklego uzytkownika jak ja co czasem kliknie do kogos na gg jakas wiadomosc ewentualnie posle zdjecie :roll:

Nie warto. Już niedługo wyjdzie wersja finalna.

nie warto po pierwsze:

dlatego że jak nie zpaisales sie na beta testera to ci to najnowsze gg dzialać nie bedzie,

a po drugie gg to ***

proponuje przesiadke na tlena, on obsługuje nawet kontakty gg

Nawet połączenie głosowe przez tele gg jest bardzo słabej jakości , bardzo źle słyszy sie rozmówców w obie strony a jak rozmawiam przez skype słychac rozmówców wręcz idealnie

Ja nie zgłosiłem się na żadne beta testy, a pomimo to moge go używać i wszystko ok.:stuck_out_tongue: Wszystkie funkcje działają bez zarzutów. :stuck_out_tongue:

neo26

lepiej nie poruwnój jakość rozmów przez skype z tymi z gadu bo wiadomo że skype jest jest o niebo lepszy bo jest raczej tylko to gadania przez mikrofon a nie takim typowym komunikatorem np jak gg.

to bardzo dziwne, mój znajomy chciał zainstalować gg , nie zapisał się na beta testera i prawie nic mu niedziałało

Znajomy, znajomy … a ty chociaż to instalowałeś ??

tak, ja to instalowałem , wczesniej zgłosiłem się na beta testera, na mejla dostaje cały czas nowinki, ostatnio dostałem info o versji 7.03 beta, bez wachania zainstalowałem, nie powiem nie jest ta wersja taka zła, ale do tlena to jej brakuje bardzo duzo , niestety

Dodam że każda wersje testową miałem na kompie zainstalowana, od pierwszej wersji beta 7 wersji do 3 duzo poprawiono, ale i w obecnej wersji sa problemy z exportem listy na server gg, dlatego częściej używam tlena, jest jednym słowem lepszy…tlenofon i rozmowy wykonywane przez niego sa o wiele lepszej jakości niż te wykonane przez telegg :slight_smile:

ja tam uwazam to za dobry program

jakbym chial sie przesiasc to bym to zorbil, wiec nie wim po co mi polecasz ten program, nie prosilem o porade w wyborze komunikatora :wink:

Jeżeli ktoś ma zamiar rozmawiać przez mikrofon, albo mieć pełno full opcji to niech się przesiądzie na innego komunikatora niż gg. A jeżeli ktoś tylko pisze i nie potrzeba mu różnych wtyczek i bajerów to sądzew że gg wzópełności starcza na zwykłe rozmowy.

o tak…a przy tym bardzo łatwo ktos moze nam przez gg podesłac trojana…niestety na gg powstało bardzo duzo wtyczek…niektóre do celów …a w takim tlenie vzy skype nie da się nawet sprawdzić IP rozmówcy…to bardzo dobrze…dzieki temu jestesmy mze nie dokońca ale anonimowi…na gg bardzo łatwo da się włamać…wiem bo czytałem bardzo duzo artykułów na ten temat a inne komuniktaroy są po prostu bezpieczniejsze