Gadzet dla syna

(Andzia1303) #1

Jaki sprzet kupic synowi cos co by sie zmiescilo mu w łapkach,syna ma 10 lat, i szukam cos fajnego dla niego,cos na czym by sobie gral,czy obejrzal film w czasie dluuuugiej podrozy

Myslalam o PSP 3000 ale moze macie jeszcze jakies inne pomysly

Ja naprawde nie znam sie na elektronice a na tych malych gadzetach juz wogole

(mikber18) #2

no popieram twój pomysł z PSP :slight_smile: Odtwarza filmy i gry, ma WiFi i kilka innych gadżetów

(Skr3czu) #3

Witam,

No to pewnie, że PSP, albo Nintendo Ds chociaż ja bardziej polecam PSP (więcej możliwości).

Pozdrawiam.

(mikber18) #4

Nie, DS jest słabe, nie ma ciekawych gier do niego. Na PSP naprzykład jest wiele gier które wyszły naprzykład na PC czy XBOX a nawet PlayStacje 3

(system) #5

Może to gorszy pomysł, nie spełnia wymagań ale proponuje netbooka albo iPoda jakiegoś lepszego

(Retero) #6

Nieee, iPod jest stworzony z myślą o muzycę PSP to według mnie najlepszy wybór. Nintendo ma reputacje uproszczonych na maximum pozycji, nigdy jednak nie można wskazać produktu najlepszego, trzeba samemu zdecydować :slight_smile:

(mikber18) #7

Notebooki trzymają na baterii max 2 godziny no chyba że andzia1303 jest przygotowana wydać około 6-8 tyś zł na lapopy które mają baterie wytrzymujące od 6 do 8 godzin. Problem w tym że takie notebooki mają zazwyczaj małe ekrany 11 do 13.5 ew 14.5 cali ...

A co do iPoda to przecież mają one malutkie ekraniki... to jest śmieszne oglądać filmy na iPodzie a pozatym trzeba go bez przerwszy trzymać w ręku (nie wygodne)

(Wiktor 1996 96) #8

Także popieram PSP 3004 to bardzo dobry wybór.

(Andzia1303) #9

pieniadze nie graja roli bo mieszkam w Angli a sprzet jest tu o wiele tanszy niz w polsce ,a ze synek dobrze sie uczy,chce mu sprawic niespodzianke

a o PSP 3004 to nie slyszalam czym rozni sie od 3000

(Wiktor 1996 96) #10

3004 jest w Polsce 3000 w Angli.Chodzi z tym numerkiem o rejon.

(mikber18) #11

Jeżeli mieszkasz w Anglii to polecam Tą stronę jeżeli zdecydujesz się na laptopa

(Danielm86) #12

Osobiście to bym nie kupował czegokolwiek z emisją fal elektromagnetycznych. Przecież to szkodzi na rozwój psycho-fizyczny.

(Pawbrotm) #13

Wystarczy modułu WiFi nie włączać i będzie dobrze. Poza tym nie przesadzajmy.

(klopas) #14

ja bym myślał nad iPod Touch, iPhone lub jakiś netbook mały (np. Toshiba NB100)

(kwasna pikla) #15

zdecydowanie Nintendo DSi , wiele ciekawych tytułów dla młodszych graczy :wink: jak i super hity nintendo :stuck_out_tongue:

(Retero) #16

Ale iPhone i iPodjest cegiełką, którą niezbyt ciekawie się trzyma w dłoni.

(mikber18) #17

iPhone to raczej dla nieco starszych osób około 16 lat wzwysz a pozatym 10-cio latek nie korzysta aż tak bardzo z telefonu komórkowego :slight_smile:

(ProTofik) #18

kup psp ale 1000. jak dla mnie najlepsze.

(system) #19

PSP po co inne rzeczy, mam doświadczenie gdy kupiłem mojej córce Nintendo DS to się rozpłakała i powiedziała że chce coś lepszego kupiłem PSP różowe i powiedziała że skąd wiedziałem co ona chce :stuck_out_tongue:

(Wojy) #20

Rozumiem, że niespodzianka itd, ale czy nie lepiej było by zapytać dzieciaka, co by chciał. Może coś innego mu się marzy, albo uzbierać trochę więcej i kupić normalną konsole (xkloc czy plej:P)