Gadzet dla syna

Nie wiem co kupić ,ale najlepiej żeby to było To. Kryptoreklama.

tak zapytalam sie go i stwierdzil ze PSP 3000 to jest g…

on chce Ipod touch 16 GB lub 32 GB

i rzeczywiscie jest lepszy

No to w takim przypadku uważam że jest to lepsza decyzja, zakup ipoda ponieważ Touch posiada w sobie gry oraz możliwość dogrania równych aplikacji do niego. Przy okazji ma mnóstwo miejsca w sobie 32GB chociaż 16 powinno styknąć.

Czy twój syn ma dużo muzyki naprzykład na komputerze ?

a mój trzymał 6 godzin :o no ale netbook do gier raczej się nie nadaje

poza tym zamiast ipod touch lepiej kup mu iphone, przynajmniej będzie miał telefon, bo jest w takim wieku że zaraz będzie chciał mieć swoje urządzenie “gsm” atak masz 2w1, różnica w cenie nie jest aż tak duża

Ale przecież netbook a notebook to dwie różne żeczy. Netbooki mają słabą konfigurację ale za to baterie w nich trzymają bardzo długo. A notebooki jako takie są dość drogie jeśli chcesz taki który przytrzyma ci okres porównywalny do 8 godzin na baterii

sorry moja wina, źle przeczytałem #-o

Dobrze, że się zapytałaś, chociaż chłopak będzie miał fajny prezent i kasa się nie zmarnuje :).

Zapytam od razu ile to tam u was w UK kosztuje? Pytam czysto z ciekawości, bo zastawiam się, czy sobie jakiś taki gadżetowy/konsolowy (w grę wchodzą również normalne konsole) prezent zrobić. Słyszałem, że taniej sprowadzić niż kupić w Polsce (wiem, że pln spadł).

Jeżeli chodzi o wszystkie produkty apple to jest napewno taniej… W konsolach nie mam rozeznania ale podejrzewam że również jest taniej

powiedz dokładnie o jaką konsole ci chodzi to jutro będę w sklepie to ci powiem.

Przede wszystkim dzięki :slight_smile:

Głównie chodzi o stacjonarne konsole: xkloc360 premium, ps3 60gb (czy jakie tam są dostępne). Pewnie będą jakiś paki typu gra + drugi joy, albo film.

btw Nie znacie może jakiś stron www brytyjskich dużych sklepów, gdzie nie zdzierają :stuck_out_tongue: właśnie ze sprzętem pc (grafy, proce itd), konsole, gry, soft itp. (Ten - dobre ma ceny?)

gamestop lub game. 2 naj sklepy z konsolami i grami jakie tutaj znam.

Może taka stronka: http://www.dooyoo.co.uk/

Tutaj masz największą stronę z aukcjami na świecie, działa podobnie jak Allegro, po prostu wpisz co Cię interesuje, a zobaczysz aukcje z ceną za transport do Polski :slight_smile:

Dodane 13.06.2009 (So) 20:57

A linka zapomniałem :slight_smile: http://hub.shop.ebay.pl/

u nas kosztuje ok 200 f,patrzylam na ceny w PL i jest tam duzo drozej,najtansze znalazlam u siebie tu iPodTouch

na ebayu jeszcze taniej ,ale jak kupuje sprzet to zawsze z gwarancja

dzieki za rady

No tak iPod Touch a rozpatrywałaś zakup iPhone ?

http://www.gamestation.co.uk/CoolStuff/iPods/iPodTouch/

to chcialam wkleic a wyszedl mi jakis obrazek :smiley:

mikaber dales mi do myslenia

ale wiem ze bardziej mu zalezy na grach

Dzięki wszystkim za fatygę i informacje. Rozejrzę się tu i tam.

No dajmy spokój, przecież i tak w każdym centrum handlowym, przy każdej większej ulicy, w większości restauracji itp. są dziesiątki sieci wifi, myślisz, że takie psp zrobi tu jakąkolwiek różnicę?

PSP - ok :wink:

Fajna zabawka - dokupić UMDki i jazda :wink:

Nie będzie się nudził :slight_smile:

Jak synek chce grac i miec fajnego bajera to polecam iPoda Touch 2G 32GB… W gry gra sie zarabiscie, o wiele lepiej niz na tym PSP :expressionless: :expressionless:

3,5 wyswietlacz dotykowy

pamiec 32gb

App Store

Wbusdowany glosnik

iPOd touch tym bardziej Ci sie nigdy nie znudzi :stuck_out_tongue: