Gadżet dp nie pobiera danych

Witam,

ostatnio znalazłem na stronach Microsoftu gadżet dobreprogramy, który to powinien pobierać, prawdopodobnie, najnowsze artykuły ale niestety tego nie robi. Wyświetla się tylko Serwis niedostępny.

Na początku myślałem, że może firewall blokuje dostęp (używam ESET SmartSecurity) ale zmiana ustawień nic nie zmieniła.

Dodane 12.07.2011 (Wt) 13:23

Zapomniałem dodać, że korzystam z Windows 7 x64.

Sprawdziłem, mam ten sam problem ale szczerze mówiąc wydaje mi się że ten dodatek nie jest autorstwa portalu DP chociaż mogę się mylić.

U mnie także nie działa, u mnie dokładnie to samo :wink:

Szoka, że nie działa. Bo gadżet sam w sobie mógłby być bardzo przydatny i interesujący…

Strona pobierania tego “cuda” wygląda dość enigmatycznie … Do czego ten dodatek służyć miałby? Nie można po prostu zastosować jakiegoś czytnika RSS?

Taka ciekawostka co do tych gadżetów, w tej galerii kiedyś znalazłem “monitor systemu” który był po polsku, i ładnie prezentował się na pulpicie, ściągnąłem sobie i korzystałem, aż tu nagle… Wchodzę w menadżer zadań a tam sidebar używa 1.5GB RAM, no i dałem sobie spokój z gadżetami z live gallery bo chyba nikt ich nie testuje.

http://windows7forum.pl/gadzety-windows-7-t-4384.html - to był ten sam monitor systemu, teraz chyba go wyrzucili z live gallery