Gadzet Windows 7 wskazuje 100% uzycie CPU


(argun) #1

WItam

Jak w temacie - Gadżet Windows 7 wskazuje 100% uzycie CPU.

Czym może to być podyktowane  użycie jest w tkzw. spoczynku jak tylko komp jest odpalony nie ma włączonych żadnych dodatkowych programów / gier.

Jak to naprawić?

pzdr.

 

OMG


(Piotrek_20) #2

Jaki to jest procesor?


(argun) #3

Quad q550


#4

argun, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.


(szlachcianin) #5

zainstaluj emsisoft emergency kit i auslogics registry cleaner przeskanuj system jednym i drugim usuń wszystko co wykryją


(argun) #6

Poskanowalem usunolem syfy ale to wszsystko powodowaly / powoduja procesy jak usunac trwale proces SysNative.Teraz jak juz wszystko sie uruchomi wskazuje  40- 50 % powoduje to proces SysNative   jak "zabije" ten proces juz jest ok ( 0.5% CPU ram 30% )ale co reboot znowu ten proces powraca...


(Pokrzywek321) #7

Wpisz w systemową wyszukiwarkę msconfig i przejdź do zakładki usługi bądź uruchamianie i tam spróbuj poszukać twojego procesu/programu. Następnie zastosuj ustawienia i uruchom ponownie komputer. 


(argun) #8

Zarowno przez msconfig  jak i menadzer urzadzen nie znajduje tego procesu tylko eekit go pokazuje i "zabija" ale jedynie do ponownego uruchomienia :frowning: