Gainward Geforce 9800 GTX - dodatkowe chłodzenie

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć ile by kosztowało dobre chłodzenie do tej karty graficznej, ponieważ osiąga ona około 65 stopni po grze w cs:cz. Więc chciałbym założyć dodatkowe chłodzenie do tej karty.

Mile widziane linki :slight_smile:

Nie potrzebujesz dodatkowego chłodzenia, to przyzwoita temperatura grafiki w stresie

To jest bardzo niska temperatura, przy jakichś 100 stopniach Celsjusza będziesz mógł się zacząć martwić, chodź nawet przy takiej pewnie nic się nie stanie.

to screeen po grze w dirta 2. http://img191.imageshack.us/i/temperaturaa.jpg/ Mam rozumieć że to “aux” to procesor? Posiadam procesor Core 2 Duo E8400. Bo mam po prostu że czasami gry mi się zacinają tak jakby po prostu się on przegrzewał.

Zaktualizuj Everesta.

Nie sprawdzaj temperatury po grze, tylko w trakcie. Temperatura bardzo mocno spada zaraz po odjęciu obciążenia.

Temperatura karty graficznej podczas gry w Mass Effect wynosiła 65 stopni. Może być?

Jak już wcześniej wspominałem, temperatura jest dobra. Będziesz mógł się dopiero zaczynać martwić, gdy będzie wynosiła 100 stopni Celsjusza.

Dziękuje za pomoc :slight_smile: a teraz z samej ciekawości pytam. Ile wyniosło by dobre chłodzenie?

Myślę, że jakieś 100-150 zł.