Galaxy GeForce 7600GS tylko czy napewno 7600?

(3devil33) #1

Witam kolega kupił sobie Galaxy GeForca 7600GS +Zalman i problem tkwi w tym ze jak przyszła mu ta karta to wyglądała inaczej niż na zdjęciu ale na pudełku pisało 7600GS niemam zdjęcia tej karty ponieważ kolega niema aparatu ale postaram pokazac to co brakuje na zdjęciu tym co było w tym sklepie (kupiona była w arche.net.pl) poniżej daje zdjęcie z zaznaczonymi punktami co brakuje w tej co on kupił, jak przeglądałem karty z serii Galaxy GeForce 7xxx to wydaje mi sie że to jest Galaxy GeForce 7300 a nie 7600GS

galaxy7600gszal04dqw0.jpg

i teraz niewie on co ma robic karta jest na gwarancji niebyła wkładana do kompa jedynie tylko było otwierane pudełko czy może on napisac do nich maila żeby mu wymienili czy raczej niewymienią karta była kupiona we wtorek a doszła w piątek proszę o szybką odpowiedź z góry dzięki Pozdrawiam

(Wigrus1) #2

no to czego oczekujesz od nas? Włóż wpierw do kompa, sprawdź czy to napewno nie 7600GS, bo się później zbłaźnisz, a przecież pudełko już otworzone.

(freedom) #3

to jest 7600GS na bank.

wersja 7300GT nie posiada zworek.

widocznie w sklepie pomylili się i dali fotkę 7300GT.

(3devil33) #4

własnie ta nieposiada zworek i to jest dziwne i niema tego śledzia przełanczającego bios i wiatrak jest o połowę mniejszy. I dziwne jest to że ztyłu pisze 7600GS ale dlaczego niema tych zworek i tego śledzia i wygląd jest inny ? czyżby to jakaś inna wersja była ?

(Wigrus1) #5

dar3.eXe a w czym problem włożyć grafę do slotu i sprawdzić? :x

Może nie możesz, to powiedz,a nie takie pierdoły wypisujesz...

(3devil33) #6

niemodz nieoge bo zasilka za slaba ale chce wiedziec czy jest tylko jedna wersja tej karty czy wiecej bo niewiem wszedzie pisze 7600GS a ta karta podobna jest do 7300GT

(Wigrus1) #7

no to po co kupował kartę? :x

(3devil33) #8

no bo tez składa nowy

(Aficio32) #9

To sprawdź na innym, np. u innego kumpla.

(3devil33) #10

ale on niechce bo sie boi ze puzniej (jakby sie okazało ze to jest 7300 to mu niewymienia) ale chyba to jest 7600GS tylko jakas inna wersja (chyba) bo na pudełku pisze Galaxy 7600GS i ztyłu na karcie też pisze 7600GS tylko brak tych zworek, tego śledzia i ten wiatrak jest o połowę za mały i pisze na nim Galaxy Zalman zamiast Zalman może teraz takie produkują.

(Aficio32) #11

Ja sprawdziłem swoją . Ma zworki i radiator na szerokość karty. Uffff. Bo już się zestresowałem. Pomimo , że Bios i Everest wskazują , że mam to co kupiłem. :smiley:

(freedom) #12

a to źle przeczytałem, sorki :slight_smile:

jeżeli wygląda tak:

7300_2.jpg

to jest to na 7300GT.

przecież nie będzie widać, że karta była w użytku.

po za tym jak normalny user ma się przekonać, że sklep go zrobił w balona?

przecież musi to sprawdzić.

sprawdźcie gdzieś grafikę, jak faktycznie się pomylili (zdarza się, ale bardzo rzadko) to reklamujcie i tyle.

(3devil33) #13

dokładnie tak samo wygląda tak jak ta na zdjęciu jest identyczna tylko że ta ma większy wiatrak więc chyba dali złą karte, ale dlaczego ztyłu na karcie pisze 7600GS a wygląda jak 7300?

(freedom) #14

nie wydaje mi się, żeby Galaxy miała parę wersji "wizualnych" swoich kart.

gdzie to pisze? na lamicie czy na jakiejś naklejce?

p.s. sprawdźcie wreszcie gdzieś tą kartę bo czas działa na waszą niekorzyść.

trzeba było sprawdzić w pierwszy dzień i jeżeli faktycznie byłby zły model to od razu kontakt ze sklepem.

(Błażej) #15

Wydaje mi się że karta powinna być na gwarancji więc moim zdaniem jak włożysz ją do kompa i okaże się że to nie jest ta karta którą zamawiał to sklep powinien ją wymienić na odpowiednią.

(3devil33) #16

ztyłu na naklejce a tylko ze on niema gdzie sprawdzic ale mam zdjęcie tej karty zobaczcie ja i powiedzcie co to za model

(Wigrus1) #17

dar3.eXe weź w końcu włóż tą kartę do kompa, a nie baw się z nami, żeby takie problemy mieli ludzie ;/

Złączono Posta : 03.09.2006 (Nie) 17:44

W obecnych GS'ach montowane są wiatraki z 7300 GT i dlatego tak Ci się wydaje, że masz 7300GT.

(3devil33) #18

dowiedziałem sie ze to starsza wersja 7600GS czyli te pierwsze wersje tych kart więc teraz złozy reklamacje czy niewarto bo podobno ta wersja jest słabsza od tych nowych 7600GS.

(Wigrus1) #19

to jest pytanie czy co?

chyba jednak odwrotnie, masz nowszą rewizję karty.

(3devil33) #20

ale nowsze mają przełącznik biosu, 3 zworki i głośniczek który informuje o przegrzewaniu się karty i sie jeszcze dowiedziałem ze ta karta się gorzej kręci