Galaxy GeForce 7600GS tylko czy napewno 7600?

oj człowieku wpierw wsadź ją do kompa a później głoś tezy, skąd wiesz, jak się będzie kręciła ta grafa? ;/

Niedostałęś? Placiłes za niego? To goń do sklepu.

jak się dowiedziałeś?

Pozatym idź do tego skleu i zapytaj się czy to napewno 7300GT jak tak bardzo nie chcesz jej wkładac do PCeta.

z innego forum

i jeszcze na tym drugim forum powiedziano mi że to jest jednak 7600GS tylko okrojona wersja z takimi samymi parametrami tylko po mocnym O/C może miec mniej mocy.

dar3.eXe a zacznij od tego żeby sprawdzić opóxnienia na pamięciach. Bo może sa to zwykłe 2.0 :?

tylko jak sprawdzic jak na pamięciach sa radiatory?

Jeśli są radiatory (a faktycznie są) to NAJPRAWDOPODOBNIEJ sa to pamięci 1,2 lub 1,4 ns. Nie ostaje nic innego jak wsadzic do kompa i sprawdzić

Tylok ten przełącznik BIOS… hm… idź zapytać się do sklepu co się znim stało. :roll:

Bez stresu . Ja też kupiłem tę kartę bez przełącznika . Sprawdzałem . Mam 7600 GS 1,2 Zalman. Więc zrób tak jak mówi McDracullo i po problemie.

A co do tego przełącznika to doczytałem się, “że dzięki temu, że karta posiada dwa BIOS-y, użytkownik może przygotować sobie własny plik BIOS ze zmienionymi zegarami taktującymi i testować stabilność karty mając cały czas BIOS awaryjny. Tylko który overclocker będzie zmieniał wartości zegarów w pliku BIOS, załóżmy o 10 MHz, ładował go na kartę, testował i powtarzał ten proces kilka, a może nawet kilkanaście razy? Minął ponad rok, a ja nadal nie pojmuję, co i komu ma to dać. Poza wzrostem ceny karty oczywiście…” To cytat z PClab.

.

Teoretycznie. Ale zawsze można wgrać zmodowany BIOS dzięki któremu możemy unieruchomić karte. Wtedy potrzebna będzie druga karta na PCI lub waśnie owy przełącznik…

brakuje też zworki do pdnoszenie napięcia na GPU.

co prawda dużo to nie daje, ale zawsze trochę można zyskać przy kręceniu.

Zdeczka dziwna ta ,7600GS, ma jakiś niebieski wentylek, zresztą chyba skoro pisze 7600GS to musi to być własnie ta karta tylko zapewne w starszej rewizji, przecierz nie otworzyli w sklepie i nie wsadzili mu 7300GT, zresztą teksty typu ,ta karta sie gorzej kręci, można sobie wsadzic głęboko gdzieś bo każda karta kręci sie inaczej i niema reguły

i znów sie dowiedziałem troche o karcie nie tylko ja mam taką karte (czyli okrojoną) inni tez mają i mozna ja podkręcic nawet do 620/1620 to chyba nieźle jak wy uwazacie ?

chyba raczej Twój kolega ma :wink:

karta jest fabrycznie podkręcona więc taki wynik jest i tak bardzo dobry.

by osiągnąć pełnego 7600GT wystarczy 560/1400MHz.

co nie zmienia faktu, że skoro było zdjęcie nowej wersji, to kolega powinien takową dostać.

pomyliłem się bo ja tez bede kupował tego 7600GS tylko dopiero pod koniec wrzesnia

:shock: nieźle… :smiley:

to polecam zmienić sklep :slight_smile:

i sprawdzić w sklepie czy to jest to co kupujesz, żebyś na przyszłość nie zakładał takowych tematów :smiley:

witam kolega napisał do nich maila o to czy czasami mu niepodmienili tej karty a oni napisali mu “…tylko takie są aktualnie dostepne w sprzedaży.” i ze niema tych nowszych wersji kart w zadnej firmie w Polsce troche to dziwne co wy o tym sadzicie ?

skoro tylko takie są aktualnie w sprzedaży to niech nie wprowadzają w błąd kupujących.

a to, że niema nigdzie tych nowych wersji to bujda.

podaj linka do tego sklepu.

http://www.arche.net.pl

jeżeli kupił tą:

http://www.arche.home.pl/sklep/product_ … a3a941a466

to ma chyba powód (fotka) by zarządać wymiany karty.

w razie odmowy postraszyć Rzecznikiem Ochrony Praw Konsumenta, a jak to nie poskutkuje, udać się z problemem właśnie do owego Rzecznika.