Galaxy Wars

Na początku zamieszczam link to gry http://www.galaxywars.pl

Jest to gra online podobna do OGame. Wchodzimy na stronkę, rejestrujemy się i po podaniu hasła i loginu możemy grać.

Gra polega na rozbudowie planet,zbieraniu surowców zakładaniu nowych kolonii, tworzeniu floty i opracowywaniu nowych technologii. W przeciwieńswtie do OGame w GW (skrót od Galaxy Wars) możemy mieć nieograniczoną ilość kolonii lecz im wiecej koloni tym twoje floty sa mniej skuteczne. Na uwagę zasługuje ilość jednostek (okrętów) dostępnych w grze. Możemy produkować od sondy przez statki kolonizacyjne, myśliwce, fregaty, transportery i na wielkich okretach wojennych kończąc. Obrona jest tez całkiem przydatna (przynajmniej na początku :smiley: ) Każdy okręt zwiększa swoje statystyki poprzez jakies badania. Więc jest czasem tak że ktoś 2 bombowcami zniszczy 10 krążowników :slight_smile: Ciekawie opracowano galaktykę. Najeżdżając kursorem na dany obszar widzimy współrzędne. Po czym wysyłamy tam np. sonde i jak flota doleci to obszar się odkryje :slight_smile: (zastosowano “mgłę wojny”)

Zachęcam do gry wszystkich co mają troszke wolnego czasu i OGamowców znudzonych ciągłymi fleetsaveami :stuck_out_tongue:

Czyli inaczej taka kopia OGame z mgłą wojny ? Może i gra “fajna” ale po spojrzeniu na pierwszą stronę… poprostu polszczyzna mnie odrzuca :stuck_out_tongue:

Gra jest do kitu,zarejestrowałem się z ciekawości,katastrofa,budynki budują się baaaardzo długo,jest też wiele innych niedopracowań.

wolę OGame… chociaż może komuś nie podoba się kosmos z OGame to może pograć w kosmos z Galaxy Wars :lol:

Ja polecam Space-Pioneers , co prawda jest podobna do ogame, ale ma sporo dodatkowych rzeczy, duzym plusem jes to ze te rzeczy za które na ogame lub na galaxy wars każą sobie płacic, tu są za darmo :mrgreen: no i jest jeszcze sporo miejsca w galaktyce.

Link http://pl1.space-pioneers.net/home.shtml