Galeria zdjęć w internecie

dobrego,

moglibyście polecić mi jakiś program lub strone o działaniu Picasa Web Albums , tylko, żeby miało jakis sprytny sposób ograniczenia dostepu do zdjęć. Chciałbym aby tylko moi znajomi mogli je ogladądać. W Picasie trzeba wysyłać maila do kumpli co jest nieco kłopotliwe. Nie wszyscy mają też gmaila.

Fajna byłaby tez funkcja tworzenia paczek do pobrania tych zdjęć i dodawanie plików wideo

szczesliwego nowego roku

http://www.photoblog.pl/ - może nie spełni twoich oczekiwań , ale można ustawić hasło dostępu do galerii .

:arrow: http://photobucket.com/

idealny dla Twoich potrzeb :wink:

przyda się, dzięki. Przydałaby się jednak stronka gdzie dostęp uzyskiwałoby się np. po odpowiedzeniu na jakieś podstawowe pytanie o autorze galerii itp.

Zdrowia w Nowym Roku życzę.

Polecam http://one.com/ - to oferta hostingowa i płatna.

Za równowartość 10 funtów szterlingów rocznie otrzymujesz 3GB przestrzeni, własną domenę, nielimitowane transfery, a co Ciebie najbardziej interesuje, również kreator galerii.

Nie udostępnię Ci demonstracyjnie mojej galerii, gdyż jest prywatna i tylko członkowie mojej rodziny mają do niej dostęp :-), wnoszę że o coś podobnego chodzi właśnie Tobie. W galerii o której tutaj mówię możesz zdjęciom nadać atrybuty: publiczny (dla wszystkich odwiedzających), prywatny (dla oglądaczy logujących się) i ukryty (tylko dla Twoich oczu :slight_smile: ). Bardzo przyjazny interfejs użytkownika ułatwia zarządzanie galeriami.

pozdrawiam

.

Zawsze możesz postawić skrypt galerii na darmowym hostingu np. yoyo.pl. Sam sobie wszystko skonfigurujesz do własnych potrzeb. Przykładowe skrypty masz tu: http://www.smashingmagazine.com/2007/05 … ightboxes/