Game Boy Advance Rulez

(Pivix0) #1

czesc jestem posiadaczem wypasionej konsolki ktora jak wiecie to gba.chce se podyskutowac na jej temacik.Czy opyla sie w ogule jej uzywac jesli sa komputery???czy oplaca sie wkladac tyle kasy w nia?? :lol:

(Canaletto) #2

Gdzie jest opcja "Nie mam konsoli" :twisted: ?

Powinno być w dziale "Na luzie"

(Koks497) #3

Oczywiscie ,ze sie opyla bo jak chyba wiesz komputery niesa w stanie udzwignac takiej grafy jaka prezetuje konsole .

Moim zdaniem konsole to super rzecz ja osobiscie mam 3 konsole xbox ,ps1,ps2 .

Ale tylko nierozumiem troche o co ci chodzi o wkladanie kasy ?(wiem,ze gry sa drogie ale muwie ci nieoplaca sie przestrajac)

Jedyna wada ktora mnie troche denerwuje(w gamecube)to brak czytnika DVD........ hmmmm ciekawe dlaczego tego niezrobili.........

(Korn Ik5) #4

małe sprostowanie, wszystkie konsole to rowniez komputery, wiec lepiej uzywac komputer PC, no chyba ze sie myle

(Asterisk) #5

Już dodana.

Toteż przeniosłem

(Siekiera666) #6

ja mam na komórce nesa i gb gbc i pogrywam w romy gba

(Pivix0) #7

wprawdzi zadna konsola nigdy nie zastapi komputera ale za to konsole sa drogie a gry do nich tez:(

(inż. Piniol) #8

szkoda siana na takie coś, wolę na bronka iść ehehe a poza tym to nie gram w gry więc wiadomix ehehe

(iGreq) #9

M am pegasusa, obecnie leży w szafie i się kurzy... :slight_smile:

(:: MARIO ::) #10

ja mialem kiedys Commodore 64 :wink:

a co do tematu, teraz wole pc, niż jakiś badziew na gry :smiley:

(Del15piero) #11

Oczywiście mam z tej listy najmocniejszą czyli Pegazusa

(pysiu) #12

ja tez nie mam nic z listy ale mam zabytkową konsole Atari 2600 ma juz 16 lat i działa nadal :):slight_smile:

atari.2600.jpg

(Michał1205) #13

No respekt pysiu teraz to jest rarytas a co będzie za kilka lat :wink:

A co do konsol to mam tylko Pegazusa w którego grałem kiedyś całymi dniami ale jak dostałem komputer to Pegazus już parę lat w szafie leży przykurzony :stuck_out_tongue: Ale rzeczywiście konsola fajna rzecz - wiadomo że nie będziesz miał nigdy zasłabego sprzętu i każda gra powinna Ci na tą konsole odpalić :D:D

(boczi) #14

Ja mam natomiast Pegasusa i Commodore 64 :slight_smile:

Ech...

(inż. Piniol) #15

Tak sobie patrzyłem na fotkę pysia i mi się przypomniało, że miałem coś podobnego, a zwało się to Rambo :lol: 2 wersje pierwsza to czarno-białe i tylko gry pochodne od Ponga, a wersja druga juz w kolorze i dobre gierki nawet ehehe rodzinne turnieje wieczorami się odbywały i nie jeden joystick się złamał ehehe aż się łezka w oku kręci :wink:

(m@teo) #16

Miałem psx zanim kompa! :stuck_out_tongue: Więc troche czasu temu! :stuck_out_tongue:

(Siekiera666) #17

ja gram w gba gbc snes psx na kompie psx <<<--- GT2 RlZ

(Pivix0) #18

ostatnio slyszalem ze romy emulatory np.na psxa lub gb,gbc na dyku sa nielegalne .Czy to prawda??

(boczi) #19

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 177#246177

(El Presidento) #20

A ja mam jecsze pegazus(i to dzialajacego :P) dzisiaj sobie pogram... stare czasy :smiley: :