Game Boy Advance Rulez

czesc jestem posiadaczem wypasionej konsolki ktora jak wiecie to gba.chce se podyskutowac na jej temacik.Czy opyla sie w ogule jej uzywac jesli sa komputery???czy oplaca sie wkladac tyle kasy w nia?? :lol:

Gdzie jest opcja “Nie mam konsoli” :twisted: ?

Powinno być w dziale “Na luzie”

Oczywiscie ,ze sie opyla bo jak chyba wiesz komputery niesa w stanie udzwignac takiej grafy jaka prezetuje konsole .

Moim zdaniem konsole to super rzecz ja osobiscie mam 3 konsole xbox ,ps1,ps2 .

Ale tylko nierozumiem troche o co ci chodzi o wkladanie kasy ?(wiem,ze gry sa drogie ale muwie ci nieoplaca sie przestrajac)

Jedyna wada ktora mnie troche denerwuje(w gamecube)to brak czytnika DVD… hmmmm ciekawe dlaczego tego niezrobili…

małe sprostowanie, wszystkie konsole to rowniez komputery, wiec lepiej uzywac komputer PC, no chyba ze sie myle

Już dodana.

Toteż przeniosłem

ja mam na komórce nesa i gb gbc i pogrywam w romy gba

wprawdzi zadna konsola nigdy nie zastapi komputera ale za to konsole sa drogie a gry do nich tez:(

szkoda siana na takie coś, wolę na bronka iść ehehe a poza tym to nie gram w gry więc wiadomix ehehe

M am pegasusa, obecnie leży w szafie i się kurzy… :slight_smile:

ja mialem kiedys Commodore 64 :wink:

a co do tematu, teraz wole pc, niż jakiś badziew na gry :smiley:

Oczywiście mam z tej listy najmocniejszą czyli Pegazusa

ja tez nie mam nic z listy ale mam zabytkową konsole Atari 2600 ma juz 16 lat i działa nadal :):slight_smile:

atari.2600.jpg

No respekt pysiu teraz to jest rarytas a co będzie za kilka lat :wink:

A co do konsol to mam tylko Pegazusa w którego grałem kiedyś całymi dniami ale jak dostałem komputer to Pegazus już parę lat w szafie leży przykurzony :stuck_out_tongue: Ale rzeczywiście konsola fajna rzecz - wiadomo że nie będziesz miał nigdy zasłabego sprzętu i każda gra powinna Ci na tą konsole odpalić :D:D

Ja mam natomiast Pegasusa i Commodore 64 :slight_smile:

Ech…

Tak sobie patrzyłem na fotkę pysia i mi się przypomniało, że miałem coś podobnego, a zwało się to Rambo :lol: 2 wersje pierwsza to czarno-białe i tylko gry pochodne od Ponga, a wersja druga juz w kolorze i dobre gierki nawet ehehe rodzinne turnieje wieczorami się odbywały i nie jeden joystick się złamał ehehe aż się łezka w oku kręci :wink:

Miałem psx zanim kompa! :stuck_out_tongue: Więc troche czasu temu! :stuck_out_tongue:

ja gram w gba gbc snes psx na kompie psx <<<— GT2 RlZ

ostatnio slyszalem ze romy emulatory np.na psxa lub gb,gbc na dyku sa nielegalne .Czy to prawda??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 177#246177

A ja mam jecsze pegazus(i to dzialajacego :P) dzisiaj sobie pogram… stare czasy :smiley: :