Gamepad:gdzie wibracje :/?

:frowning: Zainstalowałem sterowniki z płyty w effect page są wibracje ale w grach nie ma :frowning: .W fifie world cup 2006 ustawiam "Wibracje " gram i nic wracam do opcji i pisze "Wibracje: " Prosze o pomoc w innych grach ten sam problem ;( co jest? Prosze o pomoc :frowning:

http://znak.pl/index.php?cid=1&scid=3&p … 5SBK+black

Screenek :x tu są wibracje

099816a35b3614d6.jpg

Widocznie gry nie rozpoznają tego pada i nie włączają profilu wibracji.

Każda gra rozpoznaje pada ale wibracje?Gdzie one są może trzeba coś ustawić tylko co?

nie wszystkie gry na PC obsługują wibracje mimo że w ustawieniach mają taką opcje lub obsługują tylko w pewnych momentach w grze. w PES6 też ustawiając wibracje nigdy się jej nie doczekałem.

KUR… ale w żadnej grze nie ma wibracji mój kumpel ma wibracje w ned for speedzie most wanted a ja nie,ma w san andreas w wibracje a ja nie?Chodź mamy te same pady?Nic w nim nie jest zepsute jak testuje pada w właściwościach to są wibracje co jest grane?

Wejdź do opcji gry i zmień rodzaj pada, który gra rozpoznała. Może to pomoże?

Jest tylko jeden rodzaj pada :frowning: i klawiatury

na padzie powinien być przycisk rumble włącz go!!

Nie ma takiego przycisku :{

Złączono Posta : 11.08.2007 (Sob) 12:17

Są tylko turbo! macro! clear!

a zainstalowałeś sterowniki z płytki dołączonej do pad’a ??

zajrzyj do instrukcji co jest napisane a propos rumble (wibracji).

instrukcja po angielsku :frowning: ale dam screena

a8a3835ad50665aa.jpg

czego w tej informacji podanej przez producenta nie rozumiesz ??

Tam pisze że mam w ustawieniach gry uaktywnić wibracje ale nie wiem jak :frowning:

wchodzisz do ustawień gry w której są wibracje wybierasz sterownik PAD i w jego ustawieniach ustawiasz rumble/vibration, napisałeś wcześniej iż kolega ma ten sam pad i jemu działa zapytaj się jak go uruchomił…

Naszczęście dzisiaj wraca z czech :slight_smile: i mam nadzieje że mi pomoże :slight_smile: a w jakich grach są najczęściej wibracje?

samochodówkach.

Włączyłem demko fajnej samochodówki i :slight_smile: super wibracje są dzięki za pomoc :smiley: