Gasnacy komputer

mam maly problem,kiedy ogladam filmy na laptopie co kilka minut sie wylacza,wiem ze to pytanie pewnie padalo juz na forum ale jeste laikiem w tych sprawach i niemoge sobie poradzic z gory dzieki :frowning:

podaj temperatury poszczególnych podzespołów,

włącz wyświetlanie sie blue screen, mozliwe że pojawiają się na momen i znikają,

PPM na “Mój komputer”> “właściwości” > zakładka “Zaawansowane” > “Uruchamianie i odzyskiwanie” … “ustawienia” > zaznaczamy “Zapisz zdarzenie do dziennika systemu” i odznaczamy “Wyślij alert administracyjny” oraz “Automatycznie uruchom ponownie”. Następnie możesz jeszcze w “Zapisywanie informacji o debugowaniu” wybrać z listy “brak”.

drumel ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

drumel

start -> panel sterowania -> zarzadzanie energia(nie pamietam czy tak dokladnie sie nazywa) i tam jest zakladka zasilania, zobacz po jakim czasie laptop przechodzi w stan wstrzymania na zasilaniu i na baterii

do agatona.moze nie kazdy ma polska trzcionke w komputerze jesli jestes taki omnibus to zobacz z jakiego serwera jest sygnal.myslalem ze forom stworzone jest dla laikow ktorzy maja problem z kompoterem,a nie lekcjam jezyka polskiego :stuck_out_tongue: