Gdy biore zapisz wyłancza się komputer

Mam pytanie jak to naprawić gdy chcę pobrać coś naprzykład chce pobrać dodatek do service pack do ipla żęby mi filmy odtwarzało to za każdym razem gdy chce coś pobrać wyskoczy mi okienko z funkcjią zapisz to wyłancza się komputer dodam że mam opere i zawsze wyłonczony antyvirus bo mi wykrywa virusy tam gdzie ich nie ma co jest jak to naprawić ?

A może te wirusy o których wspomniałeś rzeczywiście są przyczyną tego problemu. Zeskanuj antywirusem dysk i wywal to, co program uważa za szkodliwe

To się nie chce usunąć bo to w Windows jest tam w system 32 i takie tam a system nowy mam orginał ale boje się sam formatować bo sformatowaci sformatuje ale potem ze sterami problem zainstalowaniem :confused:

Jaki problem ze sterownikami? Jeżeli ich nie posiadasz, to pobierz z internetu. Zgraj na jakąś płytkę i możesz spokojnie formatować. Instalacja sterowników również nie sprawi Tobie problemu.

Btw jeżeli masz Windows 7, owe sterowniki nie będą Ci potrzebne.

Mam wszystkie sterowniki tylko nie wiem które się instaluje bo to wszystko po eng i nei wiem co trzeba zainstalować xD

Na początku zainstaluj sobie sterowniki od chipsetu płyty głównej. Potem karta graficzna i reszta sterowników od innych urządzeń (drukarka, czytnik kart etc.).

Ale po co od razu formatować ?? Pobierz program combofix, wyłącz antywirusa, odinstaluj programy związane z wirtualnymi dyskami. Uruchom i czekaj na efekty. Po całej operacji pokaże ci się log- wklej go na forum (wklejasz na wklej.eu a na forum podajesz tylko link). Sądzę, że są to tzw. rootkity- combofix powinien poradzić sobie z nimi.

Skoro infekcja, to trzeba wstawić odpowiednie logi, ale nie z Combofix.

Przed uruchomieniem poniższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe, to OK).

Pokaż logi z narzędzi OTL + GMER.

OTL ustawiasz jak na tym obrazku.

Klikasz Run Scan.

Pokazujesz dwa wynikowe logi OTL.txt + Extras.txt

Zawartość logów wklejasz na wklej.org lub wklej.to, a w poście dajesz link.