Gdy rozmawiam na skype rozmówca słyszy moje dźwięki

Witam !

Dziś zrobiłem formata, wszystko zainstalowałem wraz ze sterownikami, instaluję skype. I gdy puszczam sobie muzykę na skype, rozmówca to słyszy. Wiem, że jest miliony takich tematów, szukałem długo i nie znalazłem.

Od razu zaznaczę, że nasłuchiwanie oraz miks stereo jest wyłączony.

Posiadam Windows 7 Ultimate 64 bit. Karta dźwiękowa jest zintegrowana do płyty głównej (MSI B75A-G43).

Sterownik Realtek HD audio jest zainstalowany w opcjach głośność odtwarzania jest na zero, mam słuchawki razem z mikrofonem i są podpięte z tyłu.

Pozdrawiam i liczę na szybko i trafną odpowiedź ! Artur :wink:

Edit. Sprawdziłem i w przednim wejściu jest to samo.

Edit2. Gdy podłączyłem osobno inny mikrofon ten problem nie występował.

Ale chwila. Słyszy Ciebie i muzykę jednocześnie, czy tylko muzykę?

Jeśli opcja pierwsza, to zmniejsz wzmocnienie sygnału z mikrofonu. Nie wiem, jak to pod Windowsem funkcjonuje, ale pod GNU/Linux mam to w mikserze dźwięku. Pod Windows’em powinno być podobnie. Jeśli druga opcja - źródła dźwięku. Były do tego dwie opcje: sterownik dźwięku (ten menedżer, co masz najprawdopodobniej w tray’u koło zegara), albo gdzieś w ustawieniach systemowych.

Słyszy mnie i muzykę.

Dodane 16.05.2013 (Cz) 21:48

Jak zmniejszę to potem on mnie prawie w ogóle nie słyszy. ;/

zależy skąd dochodzi zródło dzwieku bo jeżeli słuchawki grają zbyt mocno to nic dziwnego że słyszy muzykę;]

Nie wiem skąd pochodzi, to idiotyczne, ale nie pomyślałem, że może za głośne są słuchawki i dźwięk wychodzi na zewnątrz, teraz nie mam możliwości tego sprawdzić, ale jutro tu napisze, jak to z tym jest. A gdy słucham muzyki to np. podczas rozmowy na skype pokazuje mi jak bym mówił ( ta zielona fala w prawo się przesuwa i opada.

Edit : Gdy ściszyłem muzykę do zera, to na skype dalej ta “fala” latała, hmm…

Edit2 : Problem występuje, gdy jest osobno mikrofon i słuchawki.