Gdy wyłączam komputer on się restartuje


(Josiok15) #1

Mam problem, który zaczął się od jakiegoś czasu, gdy komputer chce wyłączyć on się restartuje, już mówię dokładnie po kolei co się dzieje..

Biorę sobie klikam na Start >> Wyłącz komputer, gdy Windows wszystko zapisuje i zamyka system dochodzi do tej sekundy gdzie powinien się już wyłączyć i on się restartuje..

Nie zawsze tak się dzieje, gdy komputer działa długo tylko wtedy, gdy podziała z 30 minut to normalnie się wyłącza. Jest jeszcze coś takiego, ostatnio miałem pod listwą zasilania komputera podłączony termowentylator tzw farelek :stuck_out_tongue: komputer był wyłączony, ale gdy przekręciłem kółkiem żeby wyłączyć termowentylator uruchomił się komputer :smiley: nie wiem czy to duchy czy co ale to było coś dziwnego.. :expressionless:

Pozdrawiam i liczę na odpowiedz.


(Cosik Ktosik) #2

W Biosie wyłącz wszystkie opcje pobudki (Wake Up/Resume by). Wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii (może to bluescreeny).

Podobne tematy:

viewtopic.php?f=2&t=32459&st=0&sk=t&sd=a

viewtopic.php?f=2&t=44473&hilit=restart+zamiast+wy%C5%82%C4%85czenia

Z TecgIT: http://forum.techit.pl/viewtopic.php?f=4&t=118

Zajrzyj też tutaj: Klik.


(Josiok15) #3

Zrobiłem to co zostało opisane ale nic, restartuje się nadal zamiast wyłączać. Jestem po formacie więc to nic od systemu, może płyta główna się już wali?