Gdzie chcielibyście pojechać?

Wygrywacie wycieczkę w cztery dowolne wybrane przez siebie miejsca - gdzie to by było?

Osobiście gdybym mógł, to chciałbym się wybrać do Dubaju (od zawsze mnie ciekawiło, jak to tam wszystko wygląda), Miami, USA (nie wiem dlaczego, ale też to mnie ciekawiło zawsze), Melbourne/Sydney (gdyby ktoś nie wiedział, Australia :stuck_out_tongue_winking_eye: ) oraz… no właśnie, Rosja chyba najbardziej - tutaj nie mogę stwierdzić które dokładnie miejsce, bo chciałbym zobaczyć część Europejską, Azjatycką, obwód Kaliningradzki (by zobaczyć, czy się różni, jak się różni dany region :slight_smile: W końcu Rosja wielka :wink:

A wy ;)?

Pozdrawiam!

jakajka;P

Las Vegas i Prypeć.

Wygrywane wycieczki jednak to nie to do końca czego bym chciał… ale traktując ogólnie gdzie chciałbym pojechać to w sumie chyba:

  1. Dookoła Bałtyku, ale takie dość duże kółko z zahaczeniem o Lofoty i Nordkapp (challenge accepted)

  2. Gruzja/Azerbejdżan (może kiedyś w opcji ‘dookoła Morza Czarnego’… ale to jeszcze nie teraz)

  3. Białoruś

  4. Się przekulać autkiem jakoś do Afryki… ale wschodem nie ma co liczyć, więc zostałoby trochę oszukać żeby nie przedzierać się przez pola minowe :confused: Może takie swoje własne Paryż-Darar ale drogami :slight_smile:

Ja bym chciał pojechać do babci Janiny nad Tyśmienicę :slight_smile: Piękna przyroda, cisza, samotność, las i rzeka /pięknie biorą rybki/ :slight_smile: Żaden Dubaj, Seszele czy Majorka. Zaczną obalać dyktatora, zatrzęsie się ziemia albo wybuchnie jakiś wulkan i będę koczował na lotnisku jak osioł :frowning: Ludzie! U nas w Polsce jest pięknie!

Hmm…

• Prypeć, Ukraina

• Nowy Jork, USA

• Tokio, Japonia

• Pjongjang, Korea Północna

:slight_smile:

Na pewno nie do Izraela.

darmik24 , to, że w Polsce jest pięknie nie oznacza, ze mamy nie jeździć nigdzie indziej. Ja tam lubię jeździć po Polsce, ale bardzo chętnie też i poza. Można sobie wtedy porównać co u nas jest lepsze, a co gorsze ;] i w ogóle poznać inne kultury, inne spojrzenie na świat.

Btw. w Polsce możesz trafić na jakiś budzący wiele emocji mecz, powódź, strajk PKP… więc mimo braku wulkanów może coś się dziać ;] W dodatku tak jak w tym roku może rpzez 3/4 czasu lać… to jest dopiero wał.

Ja to bym pojechał jak bym mógł wystarczyło by mi ciepło i mało ludu. Ew jakiś bonus w postaci zamieszek w Londynie etc ;]

Alaska, Antarktyda, Nowa Zelandia, USA

Jak kilka osób już pisało - Prypeć, okolice Czarnobyla (Czerwony las). Zdjęcia tych miejsc mnie zachwycają dlatego chciałbym na własne oczy to zobaczyć.

Ale przecież to nie jest aż tak daleko i takie wycieczki do Prypeci są jak najbardziej organizowane i cenowo nie jakieś niedostępne.

Indonezja/Bali Beaches, największe skupisko ludzi z uśmiechem a żyjącym na granicy ubóstwa.