Gdzie jest download Windows Seven RTM?


(system) #1

Może mi ktoś powiedzieć gdzie moge pobrać wersje WIndows Seven RTM miała być do sciagniecia z serwerów microsoftu a jednak jej nie ma ?? Więc gdzie ona jest ??


(alarik) #2

Już chyba nieco za późno na ściągnięcie. :slight_smile: Mośliwe zdaje się było jedynie do połowy lipca.


(deFco247) #3

Windows Seven RTM jest dostępny do pobierania tylko dla płatnych subskrybentów MSDN i Technetu oraz zaproszonych testerów i kilku innych osób.


(roobal) #4

Dla "zwykłych śmiertelników" w sklepach od 22 października albo tak jak pisał deFacto, jeśli spełniasz któreś z kryteriów. Za darmo nie ma możliwości publicznego pobrania wersji RTM.

Ale to chyba masz na myśli RC? :slight_smile:

Pozdrawiam!


(superbike08) #5

co jest win 7 RTM ale 90 dniowy :slight_smile:

LINK


(system) #6

Juz ta wersje ściagnełem i nie potrzebuje innej close !!


(Ctr) #7

Legalnie nie możesz...


(system) #8

Ej kolego sorry a dlaczego legalnie nie moge ze strony microsoftu sciagłem 90dniowa wersje Enterprise wiec to w 100% legalne !!A jak juz bede chciał mieć normalna wersje Seven to kupie z nowym kompem !!


(roobal) #9

Zapewne chodziło mu, o to że na stronie MS jest napisane, że ta wersja trial jest dla ludzi z branży IT, którzy przed wdrożeniem mają sposobność darmowego wypróbowania systemu. Pytanie tylko, po co w takim razie Microsoft zezwala na ściąganie publicznie przez każdego, skoro ta wersja ma być podobno tylko dla pewnej grupy odbiorców? Moim zdaniem, gdyby tak było to dostęp do wersji trial miałaby tylko ta określona grupa a nie wszyscy :slight_smile:

Pozdrawiam!


(mati75) #10

Legalnie mogę używać triala tylko specjaliści IT, zarejestrowanie w MS, o reszcie nie wiem.