Gdzie Kupić części na składaka?

Witam, mam już wybraną konfigurację na składaka ale jeśli bym chciał podzespoły kupować na allegro to wyjdzie mi drożej niż aukcja z całym takim zestawem. Wiecie może gdzie mógłbym kupić częsci taniej? Mieszkam w Lublinie jak coś :wink:

agito.pl

esc.pl

techplanet.pl

I wiele wiele innych.

Zwróć uwagę, że składaki na allegro tak naprawdę oszukują kupujących, dadzą np dobry procesor i kartę graficzną, ale zasilacz, ramy czy płyta główna wołają o pomstę do nieba. Własny składak w tym wypadku będzie droższy, ale zawsze składając samemu uzyskasz lepszy współczynnik jakość-cena.

W nawiązaniu do wypowiedzi przedmówcy, polecam Czarna lista zasilaczy i Renomowane marki zasilaczy.

Ze swojej strony polecam zasilacze OCZ.

Polecam morele.net, corsair jako RAMy oraz WesternDigital jako dyski.

Możesz to jakoś poprzeć argumentami, podać w czym są lepsze od Kingstonów, Crucial, ewentualnie nawet GoodRAM (jeżeli ktoś szuka budżetowej pamięci), Corsair to dobra firma, jednak bardzo często cena za ich pamięci, dyski SSD to cena za znaczek, bo wydajność, trwałość jest na poziomie innych popularnych pamięci…

Mówiłem tylko o RAMie, nie o SSD.

Nie miałem z kościami problemów, a i trafiłem na promocję podczas kupowania na morele.net, więc jestem zadowolony

GuiiHz

W twoim przypadku impulsem do kupienia pamięci była promocja (co nie wyjaśnia dlaczego Corsair).

Jeśli chodzi o pamięć RAM to Good (dobry) Ram nie jest zły (jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać).