Gdzie kupić Wolfenstein Return To Castle:Enemy Territory?

Witam,gdzie można kupić oryginalną grę z tematu,aczkolwiek Enemy Territory jest to bezpłatny dodatek do gry umożliwiający grę wieloosobową na 6 różnych mapach,to interesuje mnie gdzie można kupić klasyczną wersję gry.Gra jest dość stara,grałem w nią kiedyś z kolegą jak jeszcze nie miałem własnego komputera,a gra bardzo mi się podobała.Była tymbardziej ciekawa,iż akcja gry odbywała się w czasach którejś wojny światowej i walczyć można było i z hitlerowcami i z zombi z różnych epok.Gra swego czasu zapierała dech w piersiach,bo nigdy nie było wiadomo z której strony ani kiedy wyskoczy jakiś zombiak.A ci byli straszniejsi niż sami hitlerowcy.Gra jest trudna w niektórych misjach,ale stwory z nadludzką siłą w tej grze sprawiają,że gra ma niezwykły klimat i do dziś podoba mi się bardziej niż nowsza wersja multiplayerowa.

Tym którzy nie wiedzą o którą część gry mi chodzi proponuje zobaczenie intro wprowadzającego do 1 misji pt. Escape

Nie wiem. Może na Allegro. W sklepie ze starymi grami. Z gazetą. :^o

U mnie w Bielsku można kupić wolfa. Zresztą w każdym media chyba znajdziesz gra to klasyk.