Gdzie ma być?

Mam Windows XP Pro.Po użyciu nieinstalowanego antywirusowego Simple Machine Protect na dysku C (obok Program Files) pokazało mi się parę plików których nigdy (od instalacji systemu) nie było tam.Usunięcie nie wchodzi w grę bo bez nich system nie wystartuje.Ale nie bardzo wiem gdzie i jak je ukryć by jak dotąd nie było ich widać na dysku C zaraz po otwarciu go Exploratorem.Są to pliki NTDETECTi ntldr,systemowew MSDOS oraz IO,i jeszcze Bootfont(ISO) i boot.Jak je ukryć by nie pokazywały się na dysku C i nic nie pochrzanić przy tym,by Windows działał OK?

Przede wszystkim zmień tytuł pierwszego posta, bo nie wiadomo w ogóle o co chodzi.

Co do plików to klikasz PPM na plik który chcesz ukryć, następnie właściwości, w sekcji Atrybuty zaznaczasz Ukryty i OK.

Dorzucam się do postu kolegi - zmień tytuł postu - kompletnie nie wiadomo o czym mowa…

W Eksploratorze windows (nazywanym przez niektórych microsoft commander :slight_smile: ) Narzędzia - opcje folderów - Zakładka Widok - Nie pokazuj ukrytych plików …

Powinno też pomóc, pozdrawiam,

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN