Gdzie macie poczty?

Szukam najlepszej dla siebie poczty.

Co Wy uważacie za the best?

google apps

gmail.com oczywiście

Polskie portale są masakrycznie spamerskie i nadają się co najwyżej do rejestracji programów, kont na forach itp.

Też polecam Gmail !!

Mam też konto na @interia.pl to dziennie skrzynka zarzucana spamem. :!:

ja posiadam poczte w plusnet.pl

lub simplusnet.pl oczywiscie trzeba miec numer z plusa,mixa lub simplus

najlepsza według mnie jest poczta gmail.com, zero spamu, działa bez zarzutu, mam już kilka lat i nie narzekam.

:slight_smile:

U mnie najlepsza poczta jest na ulicy Wojska Polskiego.

Mam na gmail.com ale strasznie dużo spamu mi przychodzi.

I mam też na yahoo.com i zdecydowanie polecam.

GMail i Hotmail. Tam mam i 0 spam’u i reklam.

Tylko GMail

A ja polecam po prostu WP + TheBat, co najfajniejsze w the bat można ściagać poczte z kilku poczt na raz. Np z google,wp,interi.

Sam mam kilka mailów i tak właśnie to opracowane że jednym kliknięciem na klawiaturze włacza mi się thebat i pokazuje poczte z nich wszystkich.

Gmail, Gmail, Gmail.

Wcześniej używałem o2.pl ale kilka reklam dziennie mnie zaczęło już wkurzać i się przerzuciłem na Gmaila.

Wp, onet, o2. Google jak najmniej. A nie dziwi was fakt, że gmail jest darmowy i nie ma reklam? Od kiedy coś jest za darmo?

Nic nigdy nie ma za darmo, a poza tym to ten Gmail zapisuje sobie adresy użytkowników IP czy tak jakby nas śledził “Ostatnia aktywność konta 12 godzin temu z adresu IP 83.XX.XX” itd.To samo jest przecież z Google Chrome.Faktem jest, że na Gmail nie ma żadnego spamu…no ale jak to w życiu coś za coś.Osobiście polecam pocztę na WP.

Jaki spam???

Ja nie dostaję od nich niczego.

Natomiast reklamy występujące po prawej stronie to nie żaden problem,ale nie można o tym pisać na forum,bo wyrzucą mój post.

W o2 mnóstwo reklam-każdego dnia po 7,8 maili z reklamami wszelakiej maści.

Troszkę mniej reklam w wp.

Najlepsza poczta - GMail.

Bo oczywiście Wirtualna Polska i inne serwisy nie prowadzą takich statystyk? :smiley:

Gdyby prowadziły to by to było napisane wprost tak jak jest to w przypadku Gmail.

Ktosiek100 , przykro mi, że muszę Cię rozczarować, ale takie informacje zbiera w zasadzie każda strona którą przeglądasz i zapisuje takie dane w odpowiednim systemie logowania. Dodatkowo takie informacje zbiera i przechowuje również Twój dostawca internetu.

Jest to napisane wprost w Regulaminie WP, w którym mowa o tym, że Wirtualna Polska ma prawo przetwarzać Twoje dane osobowe (adres IP traktowany jest jako dane osobowe).

Też polecam Gmail :slight_smile:

Ja mam na wp i jakoś nie dostaje dużej ilości reklam (może dwie na tydzień ;))

Zależy, ile żeście przy rejestracji zaznaczyliście.