Gdzie macie poczty?

Posiadam konto na wp.pl i dostaje całe mnóstwo spamu, na gmail’u zero niechcianych wiadomości. Mam jeszcze jedną na hotmail’u, pełna kultura :slight_smile: Wp posiadam tylko po dlatego że niektóre portale (polskie) wymagają tego.

Tlen przekierowany na Gmail,zero spamu,wszystko ładnie “odfiltrowane”.

Od ponad 5 lat poczta.interia.pl, ostatnio pojawiły się problemy z pobieraniem poczty poprzez thunderbirda, na wsparcie ze strony serwisu nie można liczyć w przypadku darmowych konta, totalna olewka, jeżeli już odpowiedź zostanie wysłana to trwa to kilka tygodni. Posiadam również pocztę na gmailu oraz własnym serwerze, póki co - jestem zadowolony.

Gmail - mam już od kilku lat i jestem zadowolony. Jak na razie nikt nie może im dorównać.

a ja mam na domenie mysymbian.pl (silnik to Horde)

tylko dla vipów, modów, adminów i sponsorów :stuck_out_tongue:

Ankietę należało zrobić :slight_smile:

Też jak wszyscy polecam Gmail ale u mnie jednak trochę SPAMU jest. Po 2 tygodniach nie wchodzenia na pocztę w folderze spam mam do 50 wiadomości a w Odebrane nawet ponad 100. Nie wiem jak to zmienić. Cały czas z tych samych stron i takich co na oczy nigdy nie widziałem więc nie wiem jak to możliwe że jestem na nich w liście mailingowej. Masakra jakaś po prostu.

baciany , widzisz, ja z kolei mam dwa konta na Gmailu. Jeden adres który podawałem na różnych forach przy rejestracji, w jakichś ankietach, rejestrując programy itp. Na tą skrzynkę dostaję kilkaset niechcianych wiadomości miesięcznie.

Drugi adres wykorzystuję tylko w celach służbowych i tego maila zna małą grupa osób, nigdy nie podawałem go publicznie. Tutaj nigdy nie dostałem ani jednej niechcianej wiadomości.

Ja posiadam konto na poczta.fm (Interia), na którą dziennie przychodzi maksymalnie 4 reklam ale przynajmniej jakiś pożytecznych a nie nachalnych jak na o2. Oprócz tego mam konto na linux.pl, które kiedyś wygrałem i tam nie muszę się martwić o reklamy, bo to konto płatne, więc z założenia zero reklam i o spam też się nie muszę martwić.

Jeśli chodzi o taki typowy spam, bo reklamy serwisu, w którym posiada się konto pocztowe nie można uznać za spam, bo się na te reklamy ktoś zgadza, akceptując regulamin i warunki usługi darmowej poczty w jakimś serwisie, to jeśli nie szastamy naszym adresem mailowym na prawo i lewo to o spam nie ma się co martwić.

Pozdrawiam!

The best poczta- Gmail! Polecam jak najbardziej ! Dla mnie inne poczty to jakiś bezsens ! Np. onet.pl- masakra ze spamem, i jeżeli chcesz aktywować konto np. na plemiona.pl dochodzi w kilka dni. A w Gmail od razu ! O2.pl również mogę polecić !

gmail wp o2

Ja mam tylko na gmailu :slight_smile: