Gdzie moje MB? Microsoft.Net + Framework

Ehhh… Frajer ze mnie albo z mojego kompa. Instalowałem Sony Vegas 6.0, program do przerabiania Video i tam omyłkowo przy instalacji pobrałem Microsoft Framework. Przed instalacją miałem 4,53 na dysku C. Po instalacji już tylko 4,39, więc ręcznie usunąłem frameworka. Patrzę, a tu 4,44, zrobiłem restart i nic. Co mogło się stać z około 100 mb, które zawsze jest przydatne, jako, że dysk mały?

Może masz załadowany folder Temp (oczywiście w XP)

Wejdz:

C:\Documents and Settings*****\Ustawienia lokalne\Temp

***** - Nazwa komputera

Usuń wszystkie pliki.

Nie mam tego folderu. :confused: A nie, on ukryty; ), usunąłem co było i nadal 4,44, a więc daleko od 4,53 sprzed kilkunastu minut.

Złączono Posta : 15.02.2007 (Czw) 19:25

Powinienem zmienić temat. Sony Vegas 6.0 wymagał Frameworka i po moim rtęcznym usunięciu, przy kolejnej instalacji pomija proces Frameworka… Jak kończy się instalacja Vegas, pokazuje się błąd. Sciągnąłem więc Frameworka i chcąć zainstalować, wyświetlił się taki sam błąd, że brakuje czegoś w folderze assembly w Windowsie. Pomóżcie skutecznie, a stawiam browara… Jaka pała ze mnie.

Złączono Posta : 15.02.2007 (Czw) 19:31

Po restarcie problem ponawia się. Po co ja tu usuwałem ręcznie, cały folder Microsoft.Net z Windowsa? Wiem jestem idiotą, ale mi pomóżcie, to przynajmniej już tego nie powtórzę. :lol: Wszystko byle nie format.

Wymieniając problemy:

Sony VEgas wymaga Frameworka, a ten teraz nie może się zaisntalwoać, bo nie ma jakiś wymaganych plików w systemie

Straciłem dużo miejsca na dysku, a wszystko usunąłem i mam 4,44 zamiast 4,53. I to na tyle, tyle, że to denerwujące i nie mogę korzystaxc z nowego programu. Prosze bardzo o pomoc.

Złączono Posta : 15.02.2007 (Czw) 19:39

Błędy mają cyfry 1935 i 2908. Czytałem o tym, że jest polecenie instalacji z dotnetfx, ale to mi nie pomogło…