Gdzie można kupić gazetę PC Format 9/2009

Witam!

Mam problem z zakupem gazety PC Format 9/2009. Gdzie ją można kupić z płytą? Na stronie PC formatu nie mogę jej jakoś kupić. Bardziej chodzi mi o płytę.

Bardzo proszę o pomoc!

Pozdrawiam.

Spróbuj na ALLEGRO.PL

Nie. Na alegro już raz się “przejechałem”, bo kupiłem (rzekomo) system Win XP i do dziś dnia go nie otrzymałem(sprawę zgłosiłem do odpowiednich służb). No a gdzieś indziej? Może jakiś pracownik PC Formatu jest na forum i mógłby mi pomuc w zakupie ??

Lepiej zapytaj się na ich forum: http://forum.pcformat.pl/

Już tam prędzej znajdziesz kogoś, kto będzie w stanie udzielić ci odpowiedzi.

właśnie dla tego się pytam jak ją zamówić. Przecież nie będę zakładał specjalnie konta.

Uważam że kłamiesz.

Skoro nie chce Ci się założyć konta na forum tej gazety, to raczej na prawdę wszystko sobie olewasz.

Pozatym przeprowadziłem już tysiące transakcji na Allegro i WĄTPIĘ byś Ty jako (domyślam się) nowy użytkownik Allegro akurat za pierwszym razem sie przejechał,

dla mnie to co piszesz jest po prostu śmieszne.

Napisałbym byś zapytał w wydawnictwie, z resztą… wiele osób chętnie sprzeda Ci ten numer nawet ja bym Ci załatwił…

Mogę Ci sprzedać ten numer jeśli chcesz.

Wcześniej zamawiałem komórkę doszła, mp4 dostałem, koszulę to samo… A z resztą allegro to dla mnie zamknięta sprawa bo wystawiłem pozytywną opinię i zapłaciłem 240zł. pieniędzy spodziewam się że ich nie dostanę. A zresztą nie będę ci się spowiadał z moich zakupów na allegro [-X .

Dodane mniej niż minutę temu

Ile byś za nią chciał? (odpisz na PW)