Gdzie na wakacje?

Gdzie wyjeżdżacie na wakacje w tym roku :?:

Polskie morze

Turcja, Kołobrzeg, Brenna. Czyli zestaw jak co roku ;]

Chorwacja, Kołobrzeg, Anglia a może USA jak się uda…

:stuck_out_tongue: Odwiedzę Chris_G :wink:

Berlin. :wink:

ja to w wakację siedze w domu żal gdziekolwiek wyjeżdzać bo za duzo wiary wszędzie :stuck_out_tongue:

dopiero wrzesien pażdziernik jade grecja , i kalisz ,

Ja w te wakacje niestety nigdzie nie wyjeżdżam :frowning: (znalazłem sobie pracę :P)

…może po wakacjach gdzieś wyruszę na tydzień :wink:

nad jeziorko pod Toruniem i do Niemiec :slight_smile:

Morze głębokie i szerokie czyli bałtyk :mrgreen: na dwa tygodnie .Tylko tyle ten cymbał szef dał :frowning: :evil:

Mieszkam w W.Brytanii, więc wybieram się do polski :smiley:

Polskie morze, Niemcy i może coś dalej. :stuck_out_tongue:

Domek :slight_smile: mam też 1% szansę wyjazdu do USA do Nowego Jorku :stuck_out_tongue: ale raczej i tak nie pojadę :stuck_out_tongue:

w pierw do berlina puzniej białysok do rodzinki koniec wakacji łojic bronka i łojic bronka

ooo wielkie szanse wielkie :mrgreen: napewno ci się uda :mrgreen:

Pod “kamping” a potem od sierpnia w domu (dalsze pakowanie) :slight_smile: W tym roku cianko z wakacjami :slight_smile:

kortowo(ł-obóz) , morze (łeba lub coś innego) , gdańsk , i jeszcze chmm w góry moze …

pierwsze 2 tygodnie lipca w domu , przed kompem (rozpoczynam prace nad stroną, mam na nią w zasadzie 2miesiące wakacji=potem ide do liceum=nauka) Następnie 2tygodnie nad morze polskie (na 99%Ustka), potem prawdopodobnie na wieś, potem komp i strony kończenie…

A ja bym chciał zostać w domku, a musżę jechać na wakacje. :frowning:

Kicior powinieneś się cieszyć :smiley:

Przeważnie będę w domu bo zbieram na PS3, a do tego jest mi potrzebny komputer, ale na pewno gdzieś pojadę z kilka razy na 3-4 dni.