Gdzie na wakacje?

Chorwacja na pewno, może Włochy zaliczę jeszcze. A w sierpniu tylko football :slight_smile:

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 20:23

Znam ten ból, też tak chce ale starsi każą jechać.

23 VI-14 VII – Domek, jeżdzenie nad jezioro na dzień, piłka nożna.

15 VII-29 VII – Boszkowo ( miejscowy kurort turystyczny z powodu pięknego i czystego jeziora ) i wiadomo zadymy i dyski

1 VIII- 12 VIII – Tradycyjnie polskie morze w tym roku Dąbki koło Darłowa

13 VIII- 31 VIII – To co w punkcie pierwszym + pod koniec sierpnia przygotowania do budy :frowning:

Dokładnie, Włochy, czy Tunezja, jednak ja bym wolał dom. ;/

ja -> polskie góry xD jak co roku

Ja Polskie Morze xD

Rawda nad morzem czarnym (Bułgaria)

Ja w domu = nad polskie morze :D. djrupin , ja praktycznie mieszka w Łebie. Btw. kiedy dokładnie przyjeżdżasz do Łeby?

ja od 12.o7 do 23.o7 Belgia i Hiszpania :stuck_out_tongue: …troche za krótko ale zawsze coś :smiley:

Nigdzie w ty roku nie jadę,szczerze mówiąc nie lubie jeździć na wakacje :shock: Jakoś mnie nie ciągnie jechać tam gdzieś do turcji itp… lubie sobie poleniuchować w domciu :stuck_out_tongue: jak jest pogoda to jade na basen lub na skatepark i to mi wystarcza :wink:

Jedyny wyjazd co mi się maży to jest wyjazd na obóz woodcamp,lecz cena za turnus jest dla mnie bardzo duża i raczej nie osiągalna - 1399zł :shock:

Fajne te obozy D@widoS :wink:

BMX :wink:

Albo Snowbord, Deska :wink:

bede leżał ma hamaku

jak pogoda będzie dopisywać to pojadę gdzie sie da nawet na stopa ja sie marszu nie boje najpierw zwiedzę góry za tydzień,później nasze morze a na koniec za granice przez Niemcy i jestem w H.

ja wylatuje do Tunezji

Jak się uda to Władysławowo, czyli polskie morze :slight_smile:

Posiedziałem teraz parę miesięcy w domu, po pięciu latach tyry. Takie wakacje sobie zrobiłem.

Wracam na wyspy.

A ja 14 lipca jade na 7 dni nad morze ;]

a ja własnie wróciłem z niemiec z roboty xD bylem 2 tyg i zarobilem wiecej niz niektorzy w 1 mies xD

o lol heheh . Nie wiem czy wogole pojade . W tamtym roku bylem dlugo ;] Zobaczy sie jeszcze (50/50%) :stuck_out_tongue: Wpierw obozik od 8 lipca .

djrupin , jak będziesz wiedział czy jedziesz to daj znać, może się zobaczymy :P.

fiłek aleś się nabył :x

poza tym czemu tak piszesz napisz o wakacjach tak jak inni…

ps.

ja do Polski :mrgreen:

tylko jeszcze nie wiem kiedy i…czym i to jest problem :frowning: