Gdzie OutlookExpress przechowuje maile?

Witam, właśnie chyba sypnął mi się Xp (cały czas przy uruchamianiu mam zrzucanie pamięci ten niebieski ekran - nawet awaryjny nie działa). Jeśli nic się nie da z tym zrobić to chciałbym chociaż przez LiveCD skopiować pliki. I między innymi potrzebne mi będą maile z OutlookExpressa, ale nie mam zielonego pojęcia gdzie one się konkretnie znajdują żebym mógł je skopiować na inną partycję i po formacie z powrotem wkleić… Da się tak w ogóle? A może z tym zrzucaniem pamięci da się coś zrobić i obejdzie się bez formatowania? Dodam tylko że nic nie instalowałem na komputerze i wszystko chodziło normalnie, aż tu nagle takie coś podczas normalnego uruchamiania :confused:

Z góry dzięki za pomoc.

Standardowo w :

C:\Documents and Settings\Nazwa_użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{19CFB827-E968-4FFE-B9FB-7D943375256C}\Microsoft\Outlook Express

Cześć

Tu masz pełną ścieżkę dostępu do poczty outlooka expres [Windows XP]

C:\Documents and Settings.?.?.?.?.?.\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{E22A1CC7-D7C8-4EF7-9F09-6D1420AFB3AB}\Microsoft\Outlook Express\

? Pytajnikami zaznaczyłem nazwę Twojego katalogu z dokumentami

Uwaga: w systemie musisz wyłączyć ukrywanie katalogów bo inaczej nie będziesz ich widział

Pozdrawiam

dzięki chłopaki, skopiowane :wink:

A czy nie wiecie czy może można coś jednak zrobić z tym “zrzucaniem pamięci” żeby uniknąć formatowania? I czy format na pewno rozwiąże problem?

Jeśli to coś pomoże to chodzi o laptopa Asusa.

Nie Jestem aż takim geniuszem w tym problemie Ci nie pomogę , ale mogę Ci doradzić coś na przyszłość

Ściągnij z sieci Norton Ghost 11 (musi to być wersja CD Boot ISO czyli odpalana z CD podczas uruchamiania systemu) (pracuje z pod dos’a - nie ważne jakiego windows’a masz zainstalowanego) i jeszcze jeden warunek dysk twardy musi być podzielony na dwie partycje C i D

Po zrobieniu nowej instalacji systemu i programów które używasz i masz zrobiony system na cacy) dopalasz Ghost’a i robisz wierną kopie systemu czas trwania 2-10 minut w zależności od ilości oprogramowania na dysku C:\ - kopię tę zapisujesz na partycji D:

Pamiętaj o jednym zawsze jeśli chcesz odświeżyć system Ghost’em patrz w/w zgraj dokumenty i inne pliki (te nowe których nie ma w pliku archiwalnym Ghost)

Jeśli nie bardzo rozumiesz to poszukaj w sieci forum na temat GHOST’a na pewno jest kiedyś korzystałem

Na zakończenie ja używam Ghost’a prawie od 10 lat przywrócenie sytemu po całkowitym padnięci trwa od 2 do 6 minut ( wszystko zależy też od ilości danych i “wypasu” Twojego PC’ta

Pozdrawiam