Gdzie polecicie oglądać filmy online, jakieś premiery, najlepiej za darmo?

Na monitorze oglądają?

Na szybko i online to CDA. Jakoś nie chce mi się latać po serwisach, które przypominają o konieczności włączenia VPN. A z mniej pętających opcji mamy CHILI, opłaty od filmu.

No tylko te opłaty za jedne film nie małe

Mimo wszystko uważam, że jeśli chodzi nam o konkretne tytuły co jakiś czas ze spokojnym sumieniem, jest to jakieś rozwiązanie. Zależy ile i co oglądasz oczywiście, na codzienny seans to równie dobrze można do kina za te stawki.

Tańsze od kina :stuck_out_tongue: z piwkiem i własnym popcornem

To jeszcze trzeba zrobić jak babki z TTV - przez balkon na ulice lub jak Kanadyjka z krzesłem przez balkon na “autostradę”.

Nie mówię o streamingach, tylko o pobieraniu wersji Blue-Ray czy BDRip. Takie wersje oprócz oczywiście wysokiej rozdzielczości mają bardzo wysoki bitrate przez co wyglądają bardzo dobrze i są super ostre.
Jednak taki jeden plik waży zazwyczaj od 8GB w górę. Nie wiem jak jest z jakością na Netflix, oglądałem tam kilka filmów ale na mniejszym ekranie a nie na TV ale słyszałem że filmy streamowane przez sieć mają obcięty bitrate żeby szły płynniej i bez zacięć. Stąd moja uwaga.

Tyle że tam milion reklam, brzydkie reklamy 16+, jakieś pop-upy o sex randkach lub pseudo-webpush stylizowany na powiadomienie o sex randce.

I ta strona jest zablokowana przez filtry wewnętrzne. :joy:

W kadzie za zabawy z reklamami, ale z racji braków w innych dodatkach, to stronę da się przeglądać z:

  • ABP

  • AdBlock

  • AdGuard (dalej nie wprowadzili blacklistowania przy pomocy filtrów - https://github.com/AdguardTeam/AdguardBrowserExtension/issues/837); niby w nich wycinanie tagów “<body>” jest “lamerskie” a CSS trochę zbyt obciążający:

    #$#html::before { content: "Ta strona została zablokowana po przez filtry KAD.\aKorzystanie z niej może być niebezpieczne!" !important; white-space: pre !important; position: fixed !important; top: 20px !important; left: 20px !important; z-index: 2147483647 !important; padding: 15px !important; background: yellow !important; border: yellowgreen 5px solid !important; border-radius: 15px !important; }
    
html::before
  {
    content: "Ta strona została zablokowana po przez filtry KAD.\aKorzystanie z niej może być niebezpieczne!" !important;
    white-space: pre !important;
    position: fixed !important;
    display: block;
    top: 20px !important;
    left: 20px !important;
    bottom: 20px !important;
    right: 20px !important;
    z-index: 2147483647 !important;
    padding: 15px !important;
    background: yellow !important;
    border: yellowgreen 5px solid !important;
    border-radius: 15px !important;
  }

I bardzo dobrze.

załóż konto na 7 dni darmo :frowning:

Według mnie ta strona nie posiada legalnych treści.

Najlepsze, że już przeciążona - error 508. A nie tymczasowy bug, spadło im obciążenie.

My natomiast wykupiliśmy cda premium na próbe i wiecie co ? Totalnie nie warto … Legalność tego serwisu jest maksymalnie podejrzliwa , filmy wrzucane są przez użytkowników , często znikają tytuły … jakaś masakra.

Jakbym miał wybierać serwis VOD to interesuje mnie najbardziej jedna rzecz - opłacalność. Wybiorę ten, który przy najmniejszej cenie da mi dostęp do największej ilości interesujących mnie tytułów. To czy będzie legalny czy nie, mnie jak konsumenta nie obchodzi. Dla różnej maści obrońców praw czy redaktorów Spiderswebu to może być straszne odkrycie, ale 99% ludzi chce mieć jak najwięcej za jak najmniej, reszta się nie liczy. I wtedy (teoretycznie) CDA wygrywa, właśnie przez pirackie filmy.
Zwłaszcza w czasach fragmentacji rynku VOD - kto będzie płacił za kilka serwisów miesięcznie, skoro można zapłacić za jeden i mieć to co we wszystkich innych serwisach?

Generalnie ja raczej unikam stron na których można oglądać filmy za darmo, bo zwykle są to poprostu nielegalne uploady. Dużo platform streamingowych posiada darmowy trial wg. mnie lepiej iść w tym kierunku. Na takich stronach jak netflix, amazon prime czy hululu możesz przez całkiem długi okres oglądać filmy i seriale za darmo. Tutaj masz wyszukiwarkę, która agreguje takie promocje: https://online-watch.net/

Torrenty, ale trzeba znać język. No i trzeba mieć dobry VPN. Ale on tez nie za darmo.
Może jednak w parę osób się złozyć na netfl

Można wykorzystać dni, w których są tańsze bilety do sieci kin - sporo tego. Nie ma to jak seans w kinie, dźwięk, efekty, obraz. Nie wiem jakie kino lubisz, ale ja czekam teraz na premierę polskiej produkcji W lesie dziś nie zaśnie nikt , fajna fabuła, gra aktorska, efekty. Zobacz zwiastuny.

Powinni coś zrobić z tymi cenami biletów w kinach , w szczególności jeśli chodzi o sieć kin helios ! :slight_smile: